Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 16:01:57

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 603
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 541
Total: 542

541 гости, 1 потребител
thebest1978

Отзиви - провери преди да се довериш!

Започната от prOMiNd, 04-04-2009, 00:20:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

angelinaii

И от мен един + за teodorteo. Приятелят ми си беше взел macbook-a от него и когато реших да си взема и аз, веднага се обърнах към него. Много отзивчив и коректен :)

deephouse

Един голям + от мене за Seedublyew. Купих си един мъничък артикул от него, но пък съм много доволен:)

Adamov

+1 за колегата gpe. Отзивчив, коректен и точен :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bboyg

+ за колегата movieman - точен и коректен! :)

Adamov

+1 за колегата uomoto. рядко се срещат толкова отзивчиви хора :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

chykitto

+1 за  gpe. Евала вратле дано да има всеповече пичове като теб :)

wess-music

+ за Uomoto – като продавач
Много отзивчив човек, потвърждавам думите на Адамов.
Бях в района Разлог за около седмица и имах трудоемка работа, а закъсах изведнъж със зарядното за Макбука.
Той ми писа незабавно и ми изпрати още на следващия ден ново и на съвсем приемлива цена.
Изключително любезен и точен човек.
Блгаодаря му

+ за Andonov – като купувач
Закупи от мен MacPro XEON quad 2.66.
Причината за особената благодарност е в това, че имах продължителна работа в момента на отговора към търесенето от него на Мак с параметрите, с които аз разполагах за продан.
Той най-търпеливо ме изчака 2 седмици за довърша каквото имах и едва тогава дойде да го отнесе.
Блгаодаря му за разбирането

msh

+ за martinmethod като купувач, бърза и лесна комуникация. Препоръчвам :)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

mevbg

+ Препоръки за msh като търговец. Гарантирам с две ръце, че е от хората, на които можете да се доверите, както направих аз и не съжалявам. Знае как да продава коректно. :)

bboyg

+ за correctline, излезе наистина много коректен и ми влезе в положение! Препоръчвам!  8) 8) 8)

teodorteo

Голям +  за колегата Taiko_Sama - много точен, приятна комуникация.  Със здраве да си ползваш машинката.

plengarov

+ за колегата kurtalans като продавач. Купих един macbook от него и съм много доволен. Човека е много отзивчив и зделката мина без проблеми.

bluesky

Голям + за Колегата prisonbreaking за Поканата му за Форума на BrokenStones и съдействие.

bluesky

Голям + за Колегата HQ, който направи оставането Ми в BrokenStones възможно (за навременната Му помощ и солидарна поддръжка).

bluesky

Голям + за Колегата и Приятел Metal.

Запази специално за Мен (и Студиото Ми), незаменим в момента Графичен Монитор DELL.

Така Креативната работа продължава да бъде висше удоволствие, а Качеството на Проектите (и тези, които ще ги ползват), печелят във всяко отношение.