Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-05-2024, 17:57:25

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 520
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 456
Total: 456

456 гости, 0 потребители

Boot Camp проблем

Започната от blizzard, 24-07-2014, 11:40:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

blizzard

Може ли да ми помогнете? На Macbook Early 2009 с Mavericks не мога да инсталирам Уиндоус с BootCamp, не ми свети бутона за инсталация а само бутона който сваля драйвърите. В нета не можах да намеря на някой да му прави този проблем. Имам флашка 8GB и диск с Win7 x64.

bboyg

Само на MacBook моделите без DVD може да се инсталира от флашка(не че и на другите не може, но 1-во трябва да излъжеш компютъра че е един от тези модели). DVD-то стрябва да е вътре и да е монтирано когато пуснеш BootCamp. Не виждам причина да не става...  ::) ::) ::)

blizzard

И на диск имам 7ца, но пак не свети квадратчето.

ponski

Случайно да имаш повече от един дял на хард диска? Ако помня правилно, буткамп може да работи, ако имаш само един дял на диска.
Понски

MacBook 7,1 Core 2 Duo 2,4GHz 8Gb | Mac OS X 10.11.2
iPhone 4S 32Gb | iOS 9.2
iPad Mini 2,7 16Gb | iOS 9.2

blizzard

#4
Жив и здрав да си! Това е бил проблема. Обаче сега имам проблем с драйвърите който свалих от буут камп-а не иска да ги стартира, изписва "Boot Camp x64 is unsupported on this computer model". Уина е 64 бита, дане би да мога, да слагам само 32 битова 7ца?


bboyg

*Apple's Boot Camp 4 formally supports the 32-bit versions of Windows XP SP2, Windows Vista, and Windows 7. However, the system does meet Microsoft's minimum requirements for Windows 8 and readers have reported successfully running the 32-bit version of this operating system with appropriate drivers.

Общо взето всякакъв Windows само 32 бита...

ponski

Виж кой релийз на BootCamp е последния за твоя MacBook и поддържа Windows Vista x64. Драйверите там трябва да работят и на Windows 7 x64. Проблем имаше някакъв в инсталирането им, но из интернет има писано по въпроса. Трябваше ръчно да стартираш BootCamp инсталатора за x64, ако не ме лъже паметта. Много отдавна не ползвам Windows на маковете си и не съм в крак с последните похвати.
Понски

MacBook 7,1 Core 2 Duo 2,4GHz 8Gb | Mac OS X 10.11.2
iPhone 4S 32Gb | iOS 9.2
iPad Mini 2,7 16Gb | iOS 9.2