Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 01:44:52

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 570
Total: 570

570 гости, 0 потребители

Пиратският iWork '09 иде с троянец!

Започната от Иван Ралчев, 24-01-2009, 18:26:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

jell0

Ами може и да е параноя, но имам известен опит какво може да се случи дори с общодостъпна информация. Не искам и да си представя какво би могло да стане, ако това, което имам на диска попадне в неподходящи ръце. Въпрос на риск. За мен тегленето на съмнителни файлове от незнам-къде-си е голям и ненужен риск. За други може и да не е... Светът е шарен.

crio

Тези се оляха: http://news.ibox.bg/news/id_82470457
Пак плашат гарги. Същата фирма.
И според присъщата ни българска психология, търсеща във всичко световна конспирация да попитам: Дали половината им служители не работят над разработването на вируси, а другата половина да разработват програми за защита от тях :)

Иван Ралчев

Осраха ни хубавата операционна система. Сега и антивирус ще трябва да се слага, а?  :lol:  :lol:  :lol:
Once you go Mac you never go back.

Becko

разбира се че "вирусите" се пишат то тези фирми ... иначе няма да имат бизнес

Иван Ралчев

Да не почнат Apple да пускат по едно "пиратско копие" за борба с нелегалната дистрибуция на софтуер, което да води машината ни на преглед след заразяване.  :roll:
Once you go Mac you never go back.

jell0

Фирмата в която работя купи преди 2 -3 години друга фирма, която се занимава със класическите услуги за сигурност, включително даваха вирусните описания на McAffee да си правят софтуера. Тези хора изобщо нямат нужда да си генерират сами работа. Има достатъчно 16-годишни писачи на вируси по мазетата.