Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 19:22:03

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 540
Total: 540

540 гости, 0 потребители

Търси се някой с Exchange 2003 за BETA тест

Започната от Морт, 24-06-2011, 11:51:14

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Морт

Пиша едно приложение, което ще бъде нещо като мост между Mail.app и Exchange 2003 (От 10.6 Mail.app работи само с Exchange 2007+). Имам си тестов Exhchange сървър с акаунт, но до сега никога не съм ползвал Exchange mail и като цяло има доста малко папки и писма, покриващи минимума възможни комбинации.

Трябва ми някой, който ползва Exchange 2003 и е готов да тества приложението. Синхронизира само от Exchange 2003 към приложението, на 200% безвредно е към инфото в ексчейнджа (код, който праща промени към Exchange-а още няма дори написан).
Искам да знам как се справя с голям брой писма, бележки, папки. Различни конфигурации.

Работи като междинен сървър между Mail.app и Exchange 2003 сървър. Описва се в един файл път, юзър и парола до Exchange сървъра, след което в Mail.app се добавя нов Exchange акаунт @localhost

Единственото нужно е OWA достъп - Outlook Web Access - онлайн достъп през WEB browser.

Трябват ми коментари какво излиза в Mail.app, колко време отнема, евентуално и малко логове (стрипнати от всякаква лична информация).
Понеже става дума за потенциално сензитивна информация може да му се ограничи интернет достъпа с Little Snitch, освен до Exchange сървъра.

Потенциално готови да помогнат да пишат тук или на ЛС.
.fr