Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

06-05-2024, 09:30:58

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 486
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 398
Total: 398

398 гости, 0 потребители

Отключих си IPhona 3G

Започната от Biesse, 22-09-2008, 15:11:05

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Biesse

Здравеите фенове на IPhone i IPod , искам да споделя на всички че отключване със помоща на турбо сим е вузможно и работи  :D  . Тази сутрин получих чаканата  пратка пробвах я и казвам на всички които се чyдят: СТАВА. Поръчах я от e-bay  за 10 паунда 12 със доставката. Даже ми пратиха безплатен Case.

Biesse

P.S. Кофти е само че трябва да си посрежеш картата и то доста внимателно, но няма проблем бачка.

pecky

е... много ясно че при хардуерен ънлок все ще трябва да счупиш нещо... :D
PowerMac 4400 | 2x iMac Slotloading | PowerMac G4 1,42 DP | PowerBook G4 17 1,67 | iPod Photo & Classic | iPhone | MacBook 13 | MacBook 17

fpyyh

ако някой може да потвърди - гръцки 3G, активиран с тяхната карта приема мтел/вивател без проблеми.

kaninski

Ето тук - в коя държава, кой провейдер предлага незаключени iphone-и
http://support.apple.com/kb/HT1937
MacBook Pro 17" 3.06GHz/4GB RAM/500GB HDD/Mac OS X 10.7
MacBook Air 13" 2.13GHz/4GB RAM/256GB SSD/Mac OS X 10.7
Time Capsule 2TB
2 x iPhone 4 32GB
iPad 2 3G 64GB
Apple TV2

pecky

От източници - лични познати в Гърция и Румънъя (съответно Vodafone и Orange) продават без договор отключени 3G- та за 570-600 EU
PowerMac 4400 | 2x iMac Slotloading | PowerMac G4 1,42 DP | PowerBook G4 17 1,67 | iPod Photo & Classic | iPhone | MacBook 13 | MacBook 17

ja

В Румунеще 8ГБ со е 436 евра :)

Че то без пари ве :) Ше се прави разходка до Букурещ май :)

e388

Аве тия от Apple са големи тъпанари :roll: Да го предлагат iPhone-a заключен с договор и си мислят колко повече пари ще изкарат ама сега сигорно лошо им е станало като не се купува толкова много. Ако го бяха пуснали без никакви договори сигорно сега половината население на земята щеше да бъде с iPhone :lol:

nikikoz

Цитат на: "e388"Аве тия от Apple са големи тъпанари :roll: Да го предлагат iPhone-a заключен с договор и си мислят колко повече пари ще изкарат ама сега сигорно лошо им е станало като не се купува толкова много. Ако го бяха пуснали без никакви договори сигорно сега половината население на земята щеше да бъде с iPhone :lol:

Ще ме прощаваш но мисля че си в много голяма заблуда, именно И заради тези проблеми (отключване, договори и разни други) хората имат мания към този телефон. На това му се вика перфектен маркетинг, вервай ми така Епъл печели много повече...

construction

Може да е много тъпо, ама ако си купиш IPhone отключен примерно от Гърция за 500 евро, ще може ли да се работи с него свободно в България и дали ще може да се ъпдейтва софтуера му след време безпроблемно, т.е. без някакви "помощни" програми ?
Благодаря.
iMac 20" 2.4GHz, 4 Gb RAM, OS Lion 10.7.2

krassyo

Цитат на: "nikikoz"Ще ме прощаваш но мисля че си в много голяма заблуда, именно И заради тези проблеми (отключване, договори и разни други) хората имат мания към този телефон. На това му се вика перфектен маркетинг, вервай ми така Епъл печели много повече...
Прав си. Балами винаги ще има да купуват телефони без значение как, от кого и за колко.