Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

06-05-2024, 13:23:09

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 486
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 384
Total: 385

384 гости, 1 потребител
forka2k

Unloch на iPhone 2G с 2.0.2 софтуер за Мас

Започната от altunian, 29-08-2008, 15:08:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

altunian

Търсих из нета програми за отключване и т.н., но не намирам "изпробван" от българи за отключване на телефон 2G със софтуер 2.0.2. Има разни решения за Уинбоза, ама нещо съм алергичен към тази система и... ми се иска да стане на Мака. Някой да сподели опит? 10х

nikikoz

има вариант за мак, казва се pwnage tool. Ето ти един линк с обяснение кое как се прави. Не е трудно, само следвай какво са ти написали.

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=1557

ако обърнеш внимание има линкове с всички програми който ти трябват. Много хора вече са си отключили телефона с този софтуер.
За справка:

http://iphone-bulgaria.com/forum/

Успех ти желая

altunian

Направих го няколко пъти точно както е описано. Резултат: Работи с 2.0.2, ама е супер бъгаво - при всяка операция (натискане на икона, отключване, прелистване на страница и т.н.) се замисля за около 10секунди и го изпълнява. Не знам къде греша. Или дали има резличен фирмуеър в зависимост от конкретната серия на телефона, ама... до тук стигнах и сериозно се замислям да си върна старата 1.1.4. Някой да е срещал подобни грижи?

altunian

След десеткратно преинсталиране взе че тръгна гладко. Странно наистина...

nikikoz

Цитат на: "altunian"След десеткратно преинсталиране взе че тръгна гладко. Странно наистина...

Виж не знам колко пъти си отклювал айфон но се случва от време на време подобни проблеми. Нека да не забравяме че все пак говорим за нелегално отключване и за това е нормално да има неочаквани ефекти от време на време. Ето ти нещо много лесно и приятно:

http://iphone-bulgaria.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=4271

Все пак именно проблемите и тяхното решаване са част от безспорния чар на айфон. Аз лично чакам да излезе по-краен релийз на 2.х софтуера и чак тогава ще сменя 1.1.4. От опит знам че винаги има много проблеми като пуснат първите версий мммда

altunian

аз честно казано съм по-доволен от стабилността на 2.0.2 отколкото от 1.1.4. просто и при 1.4 докато тръгне без проблеми го правих неколкократно. не знам защо е така, ама е факт че при позлване на едни и същи рестор файлове, понякога върви добре, а друг път е бъгаво.

nikikoz

Цитат на: "altunian"не знам защо е така, ама е факт че при позлване на едни и същи рестор файлове, понякога върви добре, а друг път е бъгаво.

както вече ти казах нека не забравяме че се прави НЕЗАКОННО отключване, нормално е да има аномалий и разни други проблеми. Същото се получава и при едни и същи програми на различни телефони, държат се по коренно различен начин :D А колкото до софтуера...всичко зависи от това какво правиш с телефона.

altunian


fpyyh

не е незаконно, а неофициално. ако беше незаконно епъл щяха да съдят половината хора, които правят отключванията, много от тях хич не се крият.