Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

06-05-2024, 07:34:18

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 486
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 442
Total: 442

442 гости, 0 потребители

i-poda иска restore :(

Започната от Jazzarty, 15-08-2008, 20:59:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Jazzarty

Цялата информация ми е вътре,в харда.И ми е мноооого важна.I-poda иска restore.Въобще не иска да се "появи",нито в i-tunes,нито като hard.Да го пусна ли да се restor-va?Ще ми изтрие ли информацията?И ако стане така,каква да я варша?
   Благодаря...!
   И понеже сега съм близо до Варна,има ли сержиз там?Или някаде на морето?

galant

Аз съм си правил няколко пъти рестор и всичко си отива.За съжаление си е така
Iphone 4S 32GB,Macbook Pro Core-i5,macbook air 13"1.86ghz

avioli

Ако стигнеш до restore... т.е. примирил си се с данните си, можеш после да пуснеш един undelete и да видиш какво ще успее да ти възстанови. често възстановените данни са с грешни имена, така че трябва да си знаеш кое какво е. такава програмка е FileSalvage, която я има в демоноида, но мога да я кача някъде, да си я дръпнеш - 70мб е (защото прави и други работи освен да възстановява от iPod-и).
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

Jazzarty

Давай тая програма и да види какжо ще излезе от тая хава.Информазцията ми е важна.Незнам каде ще я качиш,затова можеш да ми пишеш на e-maila-jazzarty@gmail.com.Пак и да ми обясниш каква да я свърша после.
    Благодаря!

Jazzarty

Аз може би трябва да доуточня,че ми трябва харда и неговата информация,а не библиотеката на ipoda.

rafaelo

На windows ли си или на Мак ?

Jazzarty

Mac.Кажи ми,че имаш добри новини?!

avioli

http://rapidshare.com/files/137694560/FileSalvage_6.1.5.zip.html
оказа се че след архивиране е 20мб

на този сайт (точка 3) има малко информация как да ползваш програмата:
http://subrosasoft.com/OSXSoftware/index.php?main_page=product_info&products_id=1
но с две думи - възстановявай файлове ВИНАГИ на друг хард или носител, не на същия, защото възстановявайки се препокриват данните по носителя.

УСПЕХ
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

rafaelo

Ако беше на уин машина щях да ти помогна ама... мак не знам. На скоро имаше една тема излязла точно да програма която възстановява изтрити файлове ама не знам коя беше. Порови се из форума.