Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

06-05-2024, 07:45:01

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 486
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 451
Total: 451

451 гости, 0 потребители

Купуване на Iphone 3G

Започната от altunian, 13-07-2008, 16:26:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

altunian

Един приятел ще ходи до САЩ през август и си задавам въпроса дали някой има яснота как точно се купува Iphone 3G? Има ли нови изисквания (видях някакви на сайта на Apple), как точно трябва да се процедира и т.н., за да се вземе без да се подписва договор и т.н.? Ще съм благодарен на всеки, който има опит, а гледам че немалко от юзърите тук са студенти / работещи в САЩ.

xfibre

znachi, trqbva da si 100% user na AT&T.
ako si imal legalen iphone predi, mojesh da upgrade-nesh za 199 ili 299, kato prepodpishesh dogovor-a si za dve godini i vkljuchish 30 dolara paket za unlimited internet na mesec.
ako ne si eligible za upgrade, toest imal si nqkakuv drug telefon koito si vzel naskoro ot AT&T, togava shte trqbva da platish 399 ili 499 dolara, kato pak prepodpisvash.
Ako ne iskash da podpisvash vaobshte, mojsh da platish 599 i 699, no pak trqbva da go polzvash samo na AT&T i da dobavish paketa za 30 dolara, prosto tova ti dava preimushtestvo, da kajem ako iskash sled 3 meseca da minesh na 3-mobile, da ne plashtash globa.
nqma nachin kak da si kupish telefonut online i da ne go aktivirash v apple ili at&t magazin, kakto pri predisniq iphone
ako imash drugi vaprosi kaji.

altunian

а стария продава ли се при старите условия? или с появата на новия е изчезнал от мрежата на епъл?

XXwolf

Цитат на: "altunian"а стария продава ли се при старите условия? или с появата на новия е изчезнал от мрежата на епъл?

отдавна го няма

altunian

гадно... това значи, че вече телефон от епъл може да се купи само срещу няколко (много) стотин долара а не за 199 + такса? е това вече е лоша новина

XXwolf

Цитат на: "altunian"гадно... това значи, че вече телефон от епъл може да се купи само срещу няколко (много) стотин долара а не за 199 + такса? е това вече е лоша новина

не е съвсем така - винаги можеш да си купиш от ebay, но трябва да дебнеш

altunian

е то е ясно.. но имах предвид "законно" купуване, както преди няколко месеца просто отидох в един епъл магазин в Тексас и просто с една европейска кредитна карта си купих един айфон. това имам предвид. другото е ясно.

fpyyh

можеш и законно, има някаква цена от $599 за 8гб версията, която е за не знам какво си, но май е $199 + $200 early termination + $200 at&t печалба, щото може.
http://www.tuaw.com/2008/07/14/unsubsidized-iphone-prices/