Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 00:02:35

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 531
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 535
Total: 536

535 гости, 1 потребител
walker007

WWDC 2012

Започната от vla, 26-04-2012, 01:11:59

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pravdo

Ох, след всеки WWDC почват едни жалейки.
Само си спомнете след представянето на иПада какви неща се изписаха,
какви подигравки бяха. Хората в залата дори не ръкопляскаха, когато
Джобс го показа и заяви, че от презентацията на Макинтош не се е вълнувал толкова.

5 не е нов продукт, това е нов модел на даден продукт и
това, че не е променен външно много е само похвално.

Разликата между 4 и 5 не е малка. Това са моделите, които трябва да се
сравняват, а не с 4S.

Разочаровани винаги е имало и докато Джобс беше жив.
По-дъртите като мен си спомнят :-)


iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

arnold

Айфон-а просто е отново велик...
Real Mac mini

rafaelo

Не е заради възраста колега, и аз съм на тяхната вълна от достатъчно години, продуктите не ме вълнуват вече ни най-малко. Всичко опираше до представянето им. Ако погледнеш клипчето което е в края на блог-а ще ме разбереш. Магията с която Джобс представяше продуктите беше това, което ме грабваше, всеки keynote който той правеше съм го чакал с нетърпение и винаги съм оставал очарован от харисматичното му излъчване. Сега, след всеки keynote ми е едно... никакво. Някак си ябълката не е толкова апетитна когато не ти я подаде създателя и.

daniel

Този път взеха, че познаха всички rumors...
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

pravdo

е, рафаело, не можем да сравняваме Джобс с Кук... но и той се справя чудесно.
Освен това да сравняваме презентация на напълно нов продукт с представяне на поредната
версия на този продукт също не е редно.
Магнетизмът на Джобс няма да се върне, но е важно продуктите да са добри, а поне засега е така.
Аз лично, смятах, че по-красив смартфон от 4 не може да има. Вчера разбрах, че съм се лъгал.
И последно, понеже някой колега тук или в другата тема спомена че нямал да си смени 4S с новия,
трябва наистина да не се досещаш, че 5 не е за тези с 4с а за тези с 3 и 4. Изобщо тези стъпкови
ъпдейти са изключителен маркетингов похват, който е много очевиден, но явно все още много хора
не го забелязват.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

bluesky

Добър Ден на Всички!

Доволен Съм от това, което отново показа Apple с новия смартфон iPhone.
Тази нова стъпка е точно толкова голяма, колкото е необходимо СЕГА.

Запазва всичко положително, завоювано със смартфона iPhone 4, (респективно iPhone 4s), като умно съхранява и развива еволюцията му...

Елегантен, функционален и ергономически издържан - добър баланс между Hardware и Software (за да "позволи", естествено, да се образува (продажна) цена, която да гарантира интересите както на Потребителя (Нас), така и на Apple (Корпорацията Производител).

Браво, Apple!

thebrainless

Stay hungry. Stay foolish.

iD

OFF TOPIC
Извинявам се за оффа, но попаднах това ВИДЕО и реших да го споделя с Вас =O
MacBook Air Mid 2011 13'' Intel Core i5 @ 1.7GHz / 256GB SSD / 4GB RAM / MacOS X Lion

konstant

Този телефон е едно бижу откъм изработка и дизайн! Прцизността наистина е впечатляваща. За тези , които разбират поне малко от материали и обработка ще разберат за каква вискоа летва идва реч. Корейските производители на пластмасови сапунерки немогат дори фаската да направят на Айфон 5! Камерата е невероятна. Общо взето го пиша това, защото "бабите оплаквачки", които пишат в този форум след всеки продукт, ми идват в повече. Хора, които не знаят от коя страна се хваща отверката в този свят дават най- "екпертни" и тежки мнения , за неща , за които нямат и най-бегла представа.   

shaman

Цитат на: thebrainless - 13-09-2012, 18:01:02
http://www.youtube.com/watch?v=rdIWKytq_q4

Хехе... изкефи ме този коментар:


Ladies and Gentlemen I present to you: Americans.

k0k0

Цитат на: konstant - 13-09-2012, 18:38:48отверката

Пише се ,,отвертка" и в България се ползват долни и горни кавички.  ;)
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

bluesky

@kOkO

И Аз, bluesky, се извинявам за "Долните" и "Горните" кавички... Сега вече разбрах - точно като "Долна" Оряховица и "Горна" Оряховица... ;D

кОкО - нищо лично... ;D ;D ;D

k0k0

Аз на град не се обиждам.  ;)
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

bluesky

Точно така, Приятел!

ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!

konstant

Като няма какво да каже човек, се хваща за првописа!:))