Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-05-2024, 09:04:10

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 864
  • Latest: ThomasSpori
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 197
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 152
Total: 153

152 гости, 1 потребител
XoXo

Затворен капак на macbook без да се изключва ...

Започната от Wreck, 09-09-2009, 14:48:23

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Wreck

Здравейте,
Искам да мога да си затварям Macbook-a без да ми се изключва. По-скоро без да заспива, защото той затворен не изключва, а заспива. Не знам как ще е с охлаждането, но не би трябвало да не е проблем, след като бука е проектиран да се ползва и затворен с включени екстерни монитор, клавиатура и мишка.
Като го пренасям от едната стая в другата имам две опций. Или да го държа отворен, но да са ми заети и двете ръце, или да го затворя и да  чакам после още 30 сек. да се върже към wireless-a пак :). За това основно ми трябва да не заспива веднага, а след 1 мин. примерно. Освен това ако може да си работи сам през ноща без да е изложен на прах, нокти, косми и т.н. от любими и не дотам любими домашни животни, също не би било зле.

Благодаря и поздрави.
An apple a day keeps the doctor away!

HQ

InsomniaX е програмата! Отворен код/GPL надеждна и сигурна,работи на 10.6 от личен опит!
Не си позволявай да оставяш лаптопа затворен и работещ за дълго време,освен ако нямаш охлаждаща подложка!

Wreck

Благодаря, точно това търсих. Е, не гаси монитора, няма таймер да се наглася кога кво да  прави. Не е съвсем изкусурена, но ще ми свърши  работа :) .

10х
An apple a day keeps the doctor away!

HQ


Wreck

Видях, ама не бачка. Възможно е, да е заради snow leopard.
An apple a day keeps the doctor away!

HQ


Wreck

Ясно, левият ми ъгъл така или иначе e shortcut да спира дисплея.
An apple a day keeps the doctor away!

tashev

Български речник за Dictionary.app за Леопард - http://tinyurl.com/9egupa