Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 00:16:14

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 598
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 533
Total: 533

533 гости, 0 потребители

Някой има ли проблеми с iOS 9.3?

Започната от pmetodiev, 26-03-2016, 12:21:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pmetodiev

Здравейте,

След ъпдейта на iOS 9.3 се появи много странен бъг. При браузване не ми отваря почти никакви линкове. Проблема е наличен както при Safari, така и при Chrome и дори Mail клиента. Телефона стига до пълно зацикляне, когато се опитам да отворя някой линк. Честно казано съжалявам, че ъпдейтнах и сега ми е интересно дали ще мога да направя даунгрейд или трябва да чакам фикс.
Keep Walking!

ggzy

Пробвай първо с чист рестор на 9.3 и виж дали няма да се оправи.
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

Adamov

Епъл все още не са спрели подписването на 9.2.1 така че, да, можеш да се върнеш все още до по-ниска версия.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

kmonev

Цитат на: pmetodiev - 26-03-2016, 12:21:37
Здравейте,

След ъпдейта на iOS 9.3 се появи много странен бъг. При браузване не ми отваря почти никакви линкове. Проблема е наличен както при Safari, така и при Chrome и дори Mail клиента. Телефона стига до пълно зацикляне, когато се опитам да отворя някой линк. Честно казано съжалявам, че ъпдейтнах и сега ми е интересно дали ще мога да направя даунгрейд или трябва да чакам фикс.


Имам абсолютно същия проблем - на таблета. На айфона е ок обаче ?!?
Macbook Pro 13'' 2016 /MBA 2011 11'' before/
Imac 21'' 2015
Iphone Х /iphone 4,5,6, 7+before/
Ipad Air 32gb wifi only /ipad2 before/

ncrachev

Ейиии, скъса ми нервите този ъпдейт. Снощи направих рестор през iTunes, няма промяна. Жестоко ми забива Сафарито. Бихте ли казали как да се върна на старата версия моля.?
MacBook Pro 2.5 GHz Intel Core i5

shaman

Вчера мина един младеж с такъв проблем..
При него се реши като изключихме Javascript.

Settings, Safari, Advanced - и махаме отметката за Javascipt


ncrachev

Благодаря ще опитам по този начин.
MacBook Pro 2.5 GHz Intel Core i5

stankov.s

При мен няма проблем.  iPhone 6 / 64
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

Fifata

Аз съм с 6-ца и след като сложих 9.3 направо се побърквам. Ебати и бозавия ъпдейт пуснаха отново :)
Имам проблеми със скороста на интернета, почти всичко ми забива и дразни.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Adamov

Аз също нямам проблеми с официалната 9.3. Нямах и докато бях с бета версиите. Моя съвет е ако имате проблем да си ресторнете устройството през iTunes, а не да ъпдейтвате OTA.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Fifata

Е през iTunes съм ресторвал :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Adamov

Както и при други устройства - при едни работи, при други не. При мен на 2 пъти телефона ми гасне за батерия на 37%.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Fantomas ^

Момци бъга е гигантски, аз го ядох на 2 телефона. Релано нямаш браузер... нито mail линккове,.. нито app линкове. Всчко фрийзва@! Бях с всички bata до сега и нямаше ядове. Всичко се почупи като пуснах upadate на 20 app-а. Някой от тях влзиа в конфликт с ios за т.н. Universal Links , споделени м/у различни app-ве. Има хора които пак ги чупи и на 9.2.1. Явно е по-засукан казус.
Аз лично върнах 9.2.1 без да качвам много app-ве. Само най-необходимите и най-вече без booking.com

@ целия интернет реве масово! http://techcrunch.com/2016/03/28/its-not-just-you-clicking-on-links-in-ios-9-3-can-crash-your-iphone/
http://9to5mac.com/2016/03/29/apple-ios-9-crashing-bugs-when-tapping-links-fix-software-update/

@ спирането на jаva srcript-а не помага много, тъй-като повечето сайтове не работят така. А mail, messages и др, app- ликове също остват счупени.

iMac (Retina 5K, 27-inch, Late 2015) | 32 GB | AMD Radeon R9 M390 2048 MB
Mac Book Pro 13" | 2.3 GHz Intel core i5 | 250GB SSD | 16GB GB 1333 DDR3 |
iPhone 7plus 128 GB

faire

При мен първите дни нямаше проблеми, но от вчера и днес вече видях защо целият свят пропищя от 9.3.
При всеки ще се случи рано или късно. Епъл са наясно с проблема и работят над 9.3.1. Дано само го пуснат възможно най-скоро.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

pmetodiev

Преди няколко дни свалих на 9.2.1 и проблема отново го има. Ще пробвам с чиста преинсталация без да връщам бекъп и ще инсталирам само приложенията, които ми трябват, както препоръчва Fantomas ^
Keep Walking!