Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

19-04-2024, 07:11:22

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 634
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 104
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 89
Total: 89

89 гости, 0 потребители

Проблем със създаване на торенти

Започната от faire, 28-09-2010, 20:30:10

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

faire

С 10.6.4 съм. Ползвам utorrent, bittorent. Когато се опитам да направя торент в който има .app (дори и това приложение да е в image file или архив), при създаването на торента се появява някакъв проблем (не ми изкарва никаква грешка) и изходният файл е 600-700 байта, а трябва да е поне 12-15 килобайта. Оттам идва и проблема - не мога да го кача на тракер - при ъплоуда не го разпознава като торент файл.

Някой да може да ми съдейства? Засега решението ми е бууткамп и оттам с bitcomet си ги правя. Но е супер неудобно, предполагам разбирате ;)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

PeterS

1-во тук торент програмата се казва Transmission!

2-ро първо архивираш програмата със ZIP/RAR или каквото-и-да-е и тогава правиш torrent файл.
mobilio - професионални мобилни приложения

faire

Именно Transmission ползвам за сийд/лийч, но няма достатъчно опции за направата на торент файлове, като например размер на парчетата.
Пробвах да архивирам програмата, но със вградения compress-ор. Ще изтегля някой друг да видим с него как ще е.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

faire

Пробвах със Stuff it Deluxe - същата работа! Нещо разваля торент файловете. Някой да има идея как да го оправа този проблем или поне да ми обясни защо през MacOS не става, а в Windows става?

пп. и с Transmission същото.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

PeterS

Ти не правиш нещо като хората. Дай да видим как го правиш компресс-а.
mobilio - професионални мобилни приложения

faire

Някои торенти се получават, други не. Ето сега примерно направих един успешно. Състои се от 2 .дмг файла.
Компреса го правя или с дясно копче компрес или в stuff it като зип архив. (програмата вече я разкарах)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.