Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 11:19:41

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 842
  • Latest: stewartsPat
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 142
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 142
Total: 142

142 гости, 0 потребители

Искате ли нов форум за MacOS игри?

Започната от Gogo, 17-12-2004, 16:28:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Gogo

Shamen-е, като гледам колко напред е с материала Net за игрите за MacOS и какъв интерес има, що не отвориш един отделен форум за игри?

Предлагам да гласуваме...
".....Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."
К.Иречек, 13.12.1881

Net

ами за изцяло нов форум не съм навит, по добре е отделен раздел във вече съществуващият си apple-bg.com

themac

Подкрепям идеята. Явно има голям интерес. Най-добре нов раздел във форуна.
Once you go Mac, you'll never go back!

shaman

Иска ли питане.... :wink:

Готов е вече    :!:

Net

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Gogo

Цитат на: "Net"ами за изцяло нов форум не съм навит, по добре е отделен раздел във вече съществуващият си apple-bg.com

Ако някой не ме е разбрал - нямах в предвид някакъв нов форум, а точно форум игри в Apple-BG форумите.
".....Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."
К.Иречек, 13.12.1881

Lord Adder

Супер, това е много добре!

Само аз мога ли любезно да помоля админа да премести старите теми за игрите от другите форуми в новия форум за игрите.
- ?!?
- Don't panic! This ship is unsinkable...
- !?!
- Секи да се спасява сам! Women and children first!

pravdo

Супер идея! Макар че не съм много по игрите ще е много добре да се прибави един раздел "Мак Геймс"

п.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой