Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 22:35:41

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 119
Total: 119

119 гости, 0 потребители

За знаещи и можещи в Mac OS X среда

Започната от angelvn, 08-04-2010, 14:56:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Garfield

Линка към хакинотш ме е за iWork. Там нямам проблеми, както ти казах. Бе за сега няма решение за М$ офиса. Идеята ми беше ако някой се е сблъсквал с този проблем и го е решавал да помогне ама уви... :-\
Apple MacBook "Core 2 Duo" 2.2 13"
4 GB of 667 MHz DDR2 SDRAM (PC2-5300)
Specs (MB062LL/B)
iPhone 4 Version 4.2.1 (8C148)

taurus

Браво  :) !Много добра идея - Поздравявам ви!Ще помагаме с каквото можем  :) .
Притежател съм на Apple iMac 27 inch i7 with 4 gigabyte of ram,iMac 20 inch 2.66 GHz with 4 gigabyte of ram,iMac 2.66 Ghz 24 inch,MacBook Pro 13 inch 2.26 Ghz with 4 gigabyte of ram,Ipod Nano 4G 8 gigabyte,iPhone 3G 16 gigabyte White and iPhone 3GS 32 Gigabyte White .

angelvn

Снощи написах един "урок" за това как да си добавите папката Trash (кошчето) в док-а с една клавишна комбинация и издърпване до Dock-a :)
http://appleguidebg.info/?p=230
UI designer and developer

angelvn

Пуснах една статийка за най-популярните клавишни комбинации под Mac OS X.
Ще се радвам да предложите и още, които вие най-често ползвате.
UI designer and developer

angelvn

Днес добавих функция за оценяване на уроците и коментарите в сайта. Пуснах и една анкета. Любопитно ми е какви отговори ще посочите. :)
UI designer and developer

angelvn

Тъй като се работи по промяна визията на уеб сайта и разширяване на функциите му (вече няма да е WP базиран), Ви пускам тук малък тийзър.
Надеждите ми са да успея да го пусна преди Нова Година.



Можете да отворите картинката в реален размер от тук за да прочетете надписа отдолу. ;)
UI designer and developer

pravdo

Поздравления за усилията и за надписа под картинката :)
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

arnold

За какво ви е спел чек? Не знаете ли българския правопис? :)
Real Mac mini

AStratev

Искам да Ви поздравя са прекрасния труд и ентусиазма, с който го правите! Аз съм нов потребител на Мак ОС Х (още няма и месец) и с изключитилен интерес следя работата Ви :)

angelvn

Благодаря много за подкрепата. :)
В момента, в който сайта е готов (обновен) ще ви известя тук. :)
UI designer and developer

faire

Аrnold, аз бих казал, че добре го "знам българския правопис", но когато става въпрос за работа (а и не само), spell check-a е задължителен, защото който пише бързо, понякога бърка буквите. Не поради незнание, а поради бързина. И е доста по-удобно в червено подчертаване да ти излиза сгрешена дума, пред това да се дзвериш в монитора и да ти окапят очите при писане на по-дълги текстове. :) Не съм на десетопръстна, но до 6-7-пръстна съм го докарал без уроци :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

bluesky

Излкючително Оригинален Графичен Интерфейс.

Браво, angelovarna!

angelvn

Новото лице на Apple Guide България е вече факт. :)
За тези от вас, които бяха регистрирани в старата версия на сайта - проверете си пощенските кутии.
UI designer and developer

Adamov

Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Metal

Ачо, текста по статиите ми се струва нечетлив на този фон. Можеби бял или черен текст ще се чете по лесно. (Красиво е, но това не трябва да е за сметка на информацията.)