Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 12:45:09

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 98
Total: 98

98 гости, 0 потребители

Отзиви - провери преди да се довериш!

Започната от prOMiNd, 04-04-2009, 00:20:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

wess-music

Купивал съм  една USB клавиатура от G4 (зеленикаво прозрачни бутони) от едно момче: pipopipone, май му беше ника или нещо много близко до това, защото много ме развесели като ник! Общувахме по мейлове и не съм сигурен дали така беше.
Цената която предложи бе съвсем добра за това, което се получи отстрща. Дори остави възможност, ако има ядове да я върна.
+ от мен.

Месец по-късно си купих безжична "INTERNATIONAL" (без кирилица от пластмасовите) и тази, купената преди, я продадох почистена и спретната на друго момче от Димитровград.
Пичът също бе абсолютно изряден.
(работи в център на БТК, защото на такъв адрес я пратих) - ако го чете, да посте ника си, защото връзката пак стана посредтвом препратка към Е-маила. Благодаря му.
+ и за него

Nistel

#16
За съжаление,ще трябва аз да направя сефтето на отрицателния рейтинг.

Продавах една безжична клавиатура на k4assasinbro .. само,че тя стои от 3-ти април в офиса на Еконт в който изрично поиска k4assasinbro да го пратя.Обаждах се на Еконт и потвърдиха,че пратката е там и никой не е дошъл да я потърси.Човека ме убеди,че вмомента нямал мобилен номер а стационарен нямал от години и да дам на Еконт мой номер за връзка вместо негов.Ето част от коренспонденцията ни:


Прати я до офис (не с куриер), офиса е 1026 София Младост, ж.к.Младост 3 бл.342 вх.1. Името ми е Мартин Лазаров

....

Абсолютно задължително ли е? От вчера нямам ГСМ, а стационарен нямам от години. Последният път като дадох ГСМ за да ми пратят нещо по еКонт не ми се обадиха. Аз попринцип знам, пратката идва на следващия, най- късно по-следващият ден, не можеш ли да дадеш твоя телефон? Найстина съжалявам, но съвсем забравих...

....

Еми, ако можеш да го направиш, ще е страхотно! Благодаря ти! Smiley Ти утре ли ще я пратиш?

....

Супер Smiley. Ако случайно ти се обадят да ти кажат, че е пристигнала или нещо кажи Wink

....



Иска ми се да вярвам,че не го е направил нарочно,но и да не е пак се получава много некоректно от негова страна.

Та ако някой познава Мартин Лазаров моля да го подсети за това.До тогава твърдо минус за k4assasinbro.Ако все пак има положителна развръзка с удоволствие ще махна минуса.Макар,че при всяко положение го заслужава с това забавяне в най-добрия случай .. нищо чудно вече да се почнали да начисляват и магазинаж  ???
Hackintosh Intel Core i5 2500K 8GB DDR3 1333 60GB SSD A-DATA SATA3 10.7.3 Lion Vanilla Kernel, iPad Mini 16GB WiFi, Samsung Galaxy Nexus 16GB CM10

patchosan

#17
1.ProMind - няколко **** звезди за продавача от който си купих страхотен, добре поддържан PowecMac G4 MDD Dual 1.25Ghz
имаше проблем с видеото - повреда по вина на ЕКОНТ (ужасен доставчик), след която повреда видеото бе заменено от негова страна с подобно работещо на 100% дори по-добро.
Винаги опакова добре това, което ми праща. Последно купих от него чисто нов 2.5"SATA HDD + USB case. Те бяха доставени в 4 пъти по-голяма кутия от оригиналната  ;D
Все още работим заедно.
2.Loperbg - *** запуких скоро от него PowerBook 15" 1.5Ghz на много достъпна. Разбира се като лаптоп на старо си има своите недостатъци, които бяха съобразение с цената! От други приятели за него съм чувал доста добри отвизи за един коректен и последователен търговец.
3.Maini4ka - KINGSTON 1GB DDR 333 SO-DIMM ***** пет звезди
ДОБРА ПАМЕТ НА ОЩЕ ПО-ДОБРА ЦЕНА

avioli

Ficeto - купих си iPhone и на следващия ден го имах. Всичко си беше в ред и всичко си работи изрядно - т.е. 1+ за ficeto
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

volcom

аз купих macintosh powerBook g3 Lombard от Кръстьо (maini4ka) така че и за него +  пича е много точен  :)

Nistel

Мартин Лазаров а.к.а k4assasinbro явно се е покрил доста дълбоко.Идеята на тази система от рейтинги е когато някой сгафи да бъде наказван - след като минаха повече от 10 дни през които пратката ми стои в офиса на Еконт в София и Мартин Лазаров или друг негов познат не е благоволил да се яви да си я вземе утре ще се обадя да ми я върнат и да си платя набутката от него.

Предлагам ако се появи във форума и даде обяснение не включващо най-малкото компенсация за сумата,която ще платя на Еконт да получи бан за сайта а студената вода е за мен.
Hackintosh Intel Core i5 2500K 8GB DDR3 1333 60GB SSD A-DATA SATA3 10.7.3 Lion Vanilla Kernel, iPad Mini 16GB WiFi, Samsung Galaxy Nexus 16GB CM10

prOMiNd

Не мисля, че идеята на темата е да се банват такива хора, а просто да се знае кои са и да се избягва сделка с тях :)
Gigabyte GA-H77N-WiFi, Intel Core i3-3225,Geil DDR3 PC12800 2x4GB.HDD ADATA SSD 256GB ,  Apple Cinema HD 23"
DELL XPS M1530, Core 2 Duo T9300, nVidia 8600M GT 256MB GDDR3, 4GB DDR2 RAM, 1920x1200 native resolution
Всичко за XBOX 360 - http://xbox.techstream.eu/

traian_james

Преди време бях копувал преходници Mini DVI -> Video Adapter и Mini DVI -> VGA, мисля, че ги взех от XXwolf, но хич не съм сигурен. Така, че ако може XXwolf да каже дали е така, или от който е било да си "признае", за да се сложат плюсчета. Човека беше точен и нямах никакви проблеми.
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

julss

Цитат на: prOMiNd - 15-04-2009, 21:09:49
Не мисля, че идеята на темата е да се банват такива хора, а просто да се знае кои са и да се избягва сделка с тях :)
Подкрепям. Колкото до k4assasinbro, може да му се е случило нещо на човека. Не бързайте да го съдите.

Nistel

#24
Цитат на: julss - 15-04-2009, 22:44:24
Цитат на: prOMiNd - 15-04-2009, 21:09:49
Не мисля, че идеята на темата е да се банват такива хора, а просто да се знае кои са и да се избягва сделка с тях :)
Подкрепям. Колкото до k4assasinbro, може да му се е случило нещо на човека. Не бързайте да го съдите.

Именно - затова казвам ако изобщо се появи и не даде обяснение и поне обезщетение на парите с които ме запали да получи бан.Това нито ще ми върне парите нито нищо,но ще направи услуга на всички като превантивна мярка .. все пак има хора на които не им е все тая дали са баннати или не .. иначе тия списъчета едва ли и 20% от хората хвърлят око там преди да купят .. на моята обява редовно ме питат неща,които съм ги написал черно на бяло в първия пост,че какво остава да гледат теми със класации.

Малко губене на време е ако е само статистика ..

едит: Мартин Лазаров ми дължи 18лв за услугата,че ме направи на балък като се изпари така внезапно .. толкова платих на Еконт да си прибера клавиатурата.
Hackintosh Intel Core i5 2500K 8GB DDR3 1333 60GB SSD A-DATA SATA3 10.7.3 Lion Vanilla Kernel, iPad Mini 16GB WiFi, Samsung Galaxy Nexus 16GB CM10

maini4ka

И аз да се включа 8)

един + от мен за Balush като продавач - купих си от него PowerBook G4 1.5 GHz 12". Kaто се има предвид възрастта и добрата цена, съм много доволен от машинката (по-точно големия ми син).

Благодаря на patchosan и volkom за добрите отзиви - от мен плюсове за тях като купувачи.

prOMiNd

+ за Joanna.
Добра сделка и бърза доставка на един  Асус X51R, пристигна точно както го описа.
Gigabyte GA-H77N-WiFi, Intel Core i3-3225,Geil DDR3 PC12800 2x4GB.HDD ADATA SSD 256GB ,  Apple Cinema HD 23"
DELL XPS M1530, Core 2 Duo T9300, nVidia 8600M GT 256MB GDDR3, 4GB DDR2 RAM, 1920x1200 native resolution
Всичко за XBOX 360 - http://xbox.techstream.eu/

joanna

+  и за prOMiNd
Невероятен бартер и коректност от негова страна.Респект към такива хора като него.
Горчивината от лошото качество остава дълго ,след като е преминало удоволствието от ниската цена!http://all4pdasoft.inventforum.com

麦金塔

crio


crio

+ и за sspasov, макар че отдавна не съм го мяркъл във форума