Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-04-2024, 21:54:27

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 852
  • Latest: RaymondRic
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 104
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 85
Total: 86

85 гости, 1 потребител
zlia

Отзиви - провери преди да се довериш!

Започната от prOMiNd, 04-04-2009, 00:20:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

vencislava123

+ за Denis40

Много съм доволна от сделката! Благодаря! :) Коректен и точен + леска комуникация.

Denis40

+ traian_james

Много коректен и точен, удоволствие бе за мен да работя с него!

traian_james

+ и за Denis40, лаптопчето е супер! :)
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

Mistral01

+++ за msh.Много коректен и отзивчив.

msh

+++Mistral01, лоялен клиент, който си държи на думата!!!
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

dkmi

Некоректен потребител, не знам кой е (но е видял обявата в този форум);

Историята е следната:

Пуснах да продавам Magic Mouse 2 + Magic Keyboard, общо 3 комплекта. Обади се и поиска доста ниска цена спрямо пазарната (210 лева на комплект) - дадох му ги на тази цена. Беше петък вечерта, каза, че в събота негов човек ще отиде да ги вземе. В събота никой не дойде, защото човека бил в Англия, и щял да дойде в понеделник.
В понеделник пак не дойде, защото се прибрал много късно, и щял да дойде на 100% във вторник. Във вторник пак никой не дойде, и вечерта помоли да му ги пратя по Еконт. Изпратих му ги, в сряда щял да ги вземе. Добре, ама в сряда нямал време, и щял да отиде в четвъртък. Е, днес е четвъртък, и дори не си направи труда да звънне и да каже или излъже нещо ново....
Няколко пъти му се обаждах да го питам иска ли ги, тъй като имах клиент, който щеше да ги купи на 250 лева - да, искал ги, и "утре ги взимам, считай ги за продадени".

Не знам кой е, защото не ми е писал ЛС, а и не ми се занимава да търся по телефони и т.н., но ми се обади от номер 0885 313124;

Мисля, че това е крайно некоректно от негова страна.
Не ми пука, че трябва да плащам доставки в двете посоки, дразня се, че се съгласих да му ги дам на доста изгодна цена, и в крайна сметка ме въртя 6 дни. Благодаря за което.

Adamov

Аз знам кой е щото следя форума много, но някак си не ми се иска да повярвам, защото потребителя (не го познавам лично и не съм контактувал с него) ми се струваше сериозен. Доста неща е продал тук.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

dkmi

Цитат на: Adamov - 17-11-2016, 19:18:53
Аз знам кой е щото следя форума много, но някак си не ми се иска да повярвам, защото потребителя (не го познавам лично и не съм контактувал с него) ми се струваше сериозен. Доста неща е продал тук.

Ами, фактите са си факти.
Дано се обади да си каже... а и едно е да продаваш, друго е да купуваш :)
Ако е искал клавиатурите и мишките с цел пре-продажба, може би е търсил клиент преди да ги плати, за да е сигурен... нямам идея.
Факт е, че са "запазени" от събота, и в продължение на два дни "моя човек идва до 1 час да ги вземе"....
А имаше клиенти, които на място питаха за тях и ги върнах, защото ги "пазех" за въпросният купувач. 

Както и да е. Минало-свършено.

Adamov

Аз не го защитавам. Не защитвам никого и не заставам на страната на никого. Просто изразявам мнение. Ако си прав е наистина жалко.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bboyg

Да бе, и аз като му гледам обявите, не е като да е някой дето да си прави ташак, ама... знае ли човек. Има един тип хора, които прекалено много си правят сметката, и съответно никой не ги харесва. Жалко ако нещата са такива...

Denis40

Деян е сериозен, в крайна сметка той не се занимава с едно нещо, реално като ти е казал да ги считаш за продадени мисля, че ясно ти е отговорил че ще си ги вземе. Това, не са неща които се взимат още с отварянето на еконт офиса в 08:59 часа. Който продава трябва и да чака, аз ако бях на негово място нямаше да си играя въобще да вдигам телефона, защото никой не трябва да притеснява никого. Аз като пращам, до 6 дни стоят нещата в еконт, никога не ми е минавало през ума да звънна да притесня клиента, само защото на мен ми трябват парите или бързам да се освободя от стоката. Реално колкото повече някоя от страните дава зор, толкова повече нещата не се случват.  Неразбирам защо трябва да се пишат глупости по форумите .... аз за 10 лева никога няма да си търкам клавиатурата, заради постъпка на някого ....

blackbird12

+ 1 за nickeyar

Точен и коректен продавач.
MacBook Pro 13" 2016 :: Core i5 2.9 :: 8GB  DDR 2133 :: 256GB SSD

MAster-D

valeto_x

,купух един айпод от него. няколко пъти си писахме и накрая каза - добре не съм за парите върни ми го и ще ти го платя - няма резумтат от тогава!


bboyg

Ти върна ли го? И какъв е бил проблема на 1-во място?

(И ако може пиши "я", а не "е" в постовете си - пише се например: "клавиатурата я закупих от магазина", а не "клавиатурата е закупих от магазина". Не знам от къде е тръгнала тая мода, ама половин България не спазва елементарни правила за правопис!)

MAster-D

не го върнах, водехме една кореспонденция и накрая спря да тогваря човека.

в еконт го стартирах и добре, прибирам се вкъщи свързвам го в компютъра и това беше - даде намръщеното лице. казва там какви комбинации да му дам и нищо.... не ми осана време, но утре или в петък ще си запиша номера му от обявите и ще му се обадя, да го видя защо така уж - да бре няма проблем, стана - тихо....

към редакцията ти с "я" и "е" - ме е срам.


Цитат на: bboyg - 19-04-2017, 09:34:41
Ти върна ли го? И какъв е бил проблема на 1-во място?

(И ако може пиши "я", а не "е" в постовете си - пише се например: "клавиатурата я закупих от магазина", а не "клавиатурата е закупих от магазина". Не знам от къде е тръгнала тая мода, ама половин България не спазва елементарни правила за правопис!)