Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

26-04-2024, 22:12:57

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 637
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 252
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 126
Total: 126

126 гости, 0 потребители

В BTV новините - iPhone

Започната от traian_james, 17-11-2008, 22:20:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

traian_james

http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=121535

По телевизия BTV в BTV Новините, тази вечер показаха iPhone-че, притежаван от репортерът Димитър Анестев. На по горе дадения ленк може да видите и снимка.
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

i.netsov

Всеки 2-ри вече има Айфон, разбира не разбира, айфона в джоба си побира :)
Sales Manager of Mag Studio
Bulgaria and Foreign Countries
using : MacBook late 2009 White

rafaelo

Най ме дразни че всеки 2-ри има iPhone, но едва всеки 20-ти знае че има допълнителни програми за него, както и куп готини неща за които дори не е подозирал, и могат да превърнат телефона в едно много мултифункционално устройство... Този телефон си го взимат просто за да се похвалят защото е много красив, изглежда "готин" и струва много пари, а както повечето знаят, това е много важно нещо когато един българин си взима телефон. Нищо че го ползва само  като слушалка...

eek

Фукльо. Фукльовци :)

ggzy

Цитат на: "rafaelo"Най ме дразни че всеки 2-ри има iPhone, но едва всеки 20-ти знае че има допълнителни програми за него

Човеко, те не знаят как да си прехвърлят номерата от СИМ картата на телефона, ти за програми говориш  :lol:
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

nikikoz

Цитат на: "eek"Фукльо. Фукльовци :)

Българина винаги си е бил първеню. От друга страна не е задължително да си запознат с функцийте на едно устройство за да го притежаваш. Много често само външния вид е достатъчен. Това че има хора които задълбочено инвестират от времето си за да научат възможностите на телефона няма нищо общо с факта че по-голямата група хора не са така...нали не мислите че на запад от нас всички знаят за реалните възможности на айфона???? Ако от продадените 10 милиона бройки 10% се ползват както трябва аз съм трамвай мммда

s1m8474

Дори и само заради външния вид да се вземе, пак си заслужава :)
България над всичко!
Apple MacBook Pro - Snow Leopard 10.6.3
Intel Core 2 Duo - 2.33 Ghz, 4MB cache
3 GB RAM
ATI Radeon X1600 - 256 MB DDR3

ratte

Ми,че то е същото с iPod Touch,а аз си го ползвам като портативен лаптоп...за разлика от други за които е просто музикален плеар!!!
Hack Book ONE Вечен Apple Фен

i.netsov

За скъп може да се поспори. Нокиа Н95 и 96 са скъпи. Купчина дръгляви ЛГ та и самсунги са скъпи и съответно боклуджави. Айфон не е скъп, просто е Айфон ( всъщност не знам :) за мен това е единствения телефон по много причини, но има мн хора който са пълни балъци и си го купуват, не знам какви са причините за тях :) но вероятно и те са от тези който го зимат за по 1300лв :) )
Sales Manager of Mag Studio
Bulgaria and Foreign Countries
using : MacBook late 2009 White

nikikoz

Цитат на: "i.netsov"но вероятно и те са от тези който го зимат за по 1300лв :) )

за първата част съм сагласен с теб но какво искаш да кажеш за хората които са го платили за 1300 лева? Аз съм го платил на тази цена но смело мога да заявя че знам какво имам и как да го ползвам...

i.netsov

Ок, то си е до купувача. Наистина всяко правило си има и изключения :) Но като цяло имах в предвид че тези който не знаят за какво да ползват айфон и какво наистина е айфон вероятно и са дали 1300лв за да го земат за гъзария. Аз примерно го взех за 600, втора рака, но знаех че няма какво да му се скапе за да се притеснявам. Щом на външен вид е ОК значи си е ОК> :)
Sales Manager of Mag Studio
Bulgaria and Foreign Countries
using : MacBook late 2009 White

rafaelo

Бе то може на външен вид да е ок ама щото е държан цял живот в калъф и за това. Ама иначе да кажеш че едногодишен че и повече iPhone който изглежда външно добре е ок... В ГРЕШКА СИ!

Иначе това че човечеца по горе е дал 1300 за машинката го е направил предимно защото е получил гаранция към него. Повечето хора обичат да се застраховат за такива играчки. Аз предпочетох по-евтиния вариант но телефона ми е наблъскан с толкова много софт, и допълнителни приложения, че трудно се разбира че е iPhone ;)