Страници: [1] | Надолу Начало - iPhone, iPod и iPad - iPhone backUP (Прочетена 5850)

implant

Имам следния проблем. Сложих Leopard, и сега трябва да синкна телефона с прясно инсталирания iTunes. Само, че искам преди това да направя бекъп на музиката и филмите които имам. Как да стане това?

MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com
back to top

fpyyh

тези на телефона или в компютъра? не мисля, че можеш да направиш бекъп на музиката в телефона, само на контактите, в itunes, десен бутон върху телефона -> backup.
back to top

implant

Имам няколко качени клипчета на телефона и не ми се занимава да ги правя на ново. За това искам да ги бекъп и да си ги кача след като му дам синк с новия итунс, който е с празни библиотеки Smiley Преполагам, че щом му дам синк той ще изтрие всичката музика и видео от телефона. Поне така ме предупреждава...

Колкото до десен бутон.. мога да дам бекъп и на видеото по този начин .. но как да му дам ресторе после на този бекъп??? виждам го само  в преференциите на дивайсес... :?

www.applebg.com
back to top

fpyyh

нямам идея, аз го открих като търсех начин да го принудя да запази контактите преди exchange експеримент, защото се страхувах, че ще набута хиляди хора.
back to top

implant

Намерих начин... решението се казва: iPhoneView

www.applebg.com
back to top
« назад напред » Страници: [1] | Нагоре
Начало - iPhone, iPod и iPad - iPhone backUP (Прочетена 5850)
0 Членове и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: