Adamov

Ами явно промоцията я има само ако и споръчаш физическа карта.

Иначе банките ще пуснат. Дали ще е същата услуга - ще видим Smiley Може и да си прав.

Apple Mini 2014
Apple iPhone X
Apple Music
back to top

ivan.nedyalkov

Официален отговор от ДСК е "Не планираме в близкото бъдеще интеграция с Apple Pay."  Ще видим но каквото и да стане винаги ще има недоволни защото едва ли всички банки ще го интегрират за нашия пазар едва ли повече от 2 като гледам повечето страни само 2 или 3 банки участват а някой като Холандия са с 1.

iPhone Xr Black 64GB
iPad Air 16GB Wi-Fi
Apple Watch Stainless Steel 38 mm (1st Gen)
MacBook Pro 15 Mid 2015 2.8GHz 16GB RAM 512GB (DG)
Apple TV 2th Generation
AirPort Time Capsule 2TB 802.11ac
AirPort Express 1st Generation
back to top

Wyatt Earp

Да попитам знаещите, Revolut иска да си потвърдя даните като им изпратя лична карта с "безценните" си лични данни. Само аз ли се вманиячавам и се притеснявам да си дам душата на регистрирана в чужбина фирма, която може да прави каквото си поиска данните? Мерси за мненията.

Air, Macbook Air.
back to top

zlia

И аз така реагирах първоначално, но кажи ми коя банкова институция не ти снима личната карта?

Sent from my iPhone using Tapatalk
back to top

bluesky

Добър Вечер на Всички!

Работата с така наречените "лични данни" е комична и отдавна изпусната работа... звучи нещи екзотично като... "...евро-атлантически ценности..."... нищо незначеща абра-ка-дабра на безсмислени думи...

Не се впечатлявай много... на изявени хакери "кодове" не давай директно... както и..."...ключове от квартири, гдето лежат парите..."...

За всички останали... "...две бири и оркестъра да свири..."...
back to top

blackadder

То и да направиш регистрация без да поръчаш карта и този дето е изпратил поканата не получава бонус Smiley

Явно само аз съм получил бонус.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
back to top

Adamov

Тоест може и без да поръчаш карта ли?

Apple Mini 2014
Apple iPhone X
Apple Music
back to top

blackadder

Бонусът ми е, че съм поканил нов член. В случая съпругата. Тя е заявила карта и я чакаме. За нея бонус няма, за сега. Като дойде картата, ще видим.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
back to top
« назад напред » Страници: 1 2 [3] | Нагоре
godo и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: