Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 12:18:42

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 842
  • Latest: stewartsPat
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 145
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 120
Total: 120

120 гости, 0 потребители

ПОЛЕЗНО ЗА НАЧИНАЕЩИ-screen shot на всичките ми апликации

Започната от Angelo, 05-06-2008, 02:01:56

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Angelo


bezko

Полезно ще е ако напишеш всяка от тия програми за какво е и от къде може да се дръпне, особено тия които си качвал допълнително, а не си идват с мака.
MacBook 13,2" 2.16 GHz Intel Core 2 Duo 1GB 667 MHz DDR2RAM

Angelo

Мисля че имената са достатъчни , всеки знае кого да попита от каде да ги дръпне и какво представляват(Google).Това го направих защото в началото винаги съм искал да видя някой по напреднал какви програми използва.Мисля че това ще спести време на начинаещите в пробване на различни програми.
Това е моята класация - Може да напишете и вашите - така ще се ориентираме и м/у нас кои са най често използваните програми :wink:

DUDE

MacPro 4.1@5.1

Icko2

Angelo, с коя програма си си играл, за да направиш така иконите и дока?
iMac 2,66/ 2 RAM/ 320 GB
MacBook 2,16/ 2 RAM/ 120 GB
iPod nano,  Touch, Shuffle
Airport Extreme

Angelo


XXwolf

Цитат на: "Angelo"CandyBar.app

май ще изглежда по-добре ако махнеш .app alias разширенията :idea:

Angelo


hackera777

Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

traian_james

Цитат на: "hackera777"Angelo ти с Макинтош или хакинтош си
Виж му подписа, човекът си е написал, и не задавай излишни въпроси, и то в неподходяща тема!
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

HQ


nubizus

Анджело прави конкурс на тема: Колко софтуер, който няма да ползвам ще си сложа:)))
Особено ме интересува кви ги вършиш с Професионалния субд. моделер Модо:))))
Или какво живописваш с Арт Рейджа:_)

ПС. Всеки мак потребител минава през така наречената Апп мания.
С времето осъзнавате, че колкото по-малко прогами имате но ги ползвате всички често, толкова по добър уъркфлоу ще се получи:))

Angelo

ЦитатАнджело прави конкурс на тема: Колко софтуер, който няма да ползвам ще си сложа))
Особено ме интересува кви ги вършиш с Професионалния субд. моделер Модо)))
Или какво живописваш с Арт Рейджа:_)

Модо го свалих защото ми трябваше 3д програма за един 3д плуг-ин за flasha който разучавам в момента модо ми изглежда най разбираем от 3д програмите
А такива програмки като Арт рейдж и Арт текст установих че е хубаво да ги имам защото като ги видя и се подсещам че мога да ги използвам за нещо


PS Не смятам че имам много програми -но при мен е така- когато видя нещо и ми изникват идеи  :wink:

implant

MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

nubizus

Цитат на: "Angelo"
ЦитатАнджело прави конкурс на тема: Колко софтуер, който няма да ползвам ще си сложа))
Особено ме интересува кви ги вършиш с Професионалния субд. моделер Модо)))
Или какво живописваш с Арт Рейджа:_)

Модо го свалих защото ми трябваше 3д програма за един 3д плуг-ин за flasha който разучавам в момента модо ми изглежда най разбираем от 3д програмите
А такива програмки като Арт рейдж и Арт текст установих че е хубаво да ги имам защото като ги видя и се подсещам че мога да ги използвам за нещо


PS Не смятам че имам много програми -но при мен е така- когато видя нещо и ми изникват идеи  :wink:

Модо е много сложен. След години опити в търсене на лесна 3д програма за полигонално/субд моделиране най-накрая има такава.
И е 160 долара. И е за мак. Модо е само моделер, няма анимиране, ригване и тн, тва малкото обаче има:))  Пробвай я. Има начални туториали за 30 долара.
Рендера и е приличен, единствения и недостатък който открих е че няма сплайн функции като хората.
http://www.cheetah3d.com/