Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 00:31:36

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 91
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 95
Total: 96

95 гости, 1 потребител
dreben

aaaa искам помооощ!

Започната от miarhanzo, 30-05-2008, 11:27:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

miarhanzo

от 5 дни пред мен стои новия MacBook Pro и от точно толкова безуспешно се опитвам да му сваля и инсталирам AdobeCreativeSuite 3....моля ви помогнете ми нищо не става! по 2 дни тегля торент после се оказва че след отчаяните ми кликове върху сетъпа ми се лоудва инсталацията и после нищо...къде са ми иконите на програмите в апкикейшънс?? аз ли не правя нещо правилно???помогнете ми да се справя....
MacBook Pro
Mac OS X Version 10.6.6
2.4 GHz Intel Core 2 Duo

implant

Маме, ама ти сега успя ли да дръпнеш суита? И сигурна ли си, че го инстална? Иначе иконите са в Апликейшънс да...  :D
MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

implant

ето прилагам скрийн да се ориентираш  :D


MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

implant

MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

miarhanzo

ok....няма иконки в апликейшъните след сетъпа....опитах с 3 различни торента...само пачовете за програмата ми се стартират...просто не знам...греша някъде може би.
MacBook Pro
Mac OS X Version 10.6.6
2.4 GHz Intel Core 2 Duo

fpyyh

сигурно
може пък адоби да са човеколюбци и като ти видят подписа да бягат уплашени.
можеш ли да обясниш стъпка по стъпка какво правиш, когато инсталираш версията от торента на wizi?
по принцип пита къде да сложи програмите.
можеш да пробваш и да търсиш със spotlight (лупата горе дясно), ако са се инсталирали в някое забито място ще ги намери

Wizi

http://www.arenabg.com/details.php?id=469b6fb723b91950bf3e66a52e21396533d3d908

Това е линк към моя торент в Арената за CS3 и определено работи. В момента машината е включена и сийдва. Успех!
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

miarhanzo

хм...ок изтеглих всички възможни торенти които намерих и ВОАЛА! един тръгна, имаше си сериен номер вътре който като по чудо проработи...некст проблем хир обаче. Понеже се оказа че мастер колекшън пакета който инсталнах е активиран твърде много пъти с тоя сериал номер..аз нещо нямам шанс. Опитах да го завлача в програмките който кракват (ударих на камък). Сега въпроса е от къде дамн да си намеря активейшън номер или някакъв кийген за мастер кълекшън цс3. I love u and I'll may be not kill you if you help me:)
MacBook Pro
Mac OS X Version 10.6.6
2.4 GHz Intel Core 2 Duo

XXwolf

Цитат на: "miarhanzo"I love u and I'll may be not kill you if you help me:)

колеги, помагайте щото май имаме шанс (макар и малък) да оцелеем :twisted:

miarhanzo

хм..ок пошегувах се. В крайна сметка има ли някакъв начин да ми се помогне или трябва да ънинсталвам и да слагам друг пакет?
MacBook Pro
Mac OS X Version 10.6.6
2.4 GHz Intel Core 2 Duo

fpyyh

пуснах ти на лс страницата от serial box относно cs3. serial box е полезна колекция от серийни номера за ос 10 софтуер и ти препоръчвам да се сдобиеш с нея от големите торент сайтове.

miarhanzo

искам да благодаря на всички, които се отзоваха да ми помогнат. успях да си инсталирам пакета на Адоби и съм много щастлива! лъв ю:)
MacBook Pro
Mac OS X Version 10.6.6
2.4 GHz Intel Core 2 Duo