Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

25-04-2024, 20:09:40

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 636
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 177
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 143
Total: 144

143 гости, 1 потребител
forka2k

Logic Studio

Започната от ice, 04-03-2008, 21:13:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ice

Някой може ли да ми каже от къде да си дръпна Logc Studio работещ?
Търсих из Гугала ама не открих нищо.
Благодая ви предварително
MacBook 13", Intel Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB
2 x MacPro Quad-Core 2.93GHz, 32 GB memory

cMm

Пич аре стига с тея безмислени теми потърси в тракерите.За 15 секунди ти взех линка аре следващият път да потърсиш първо а  :wink:  Ето

Po6Jlu0

Цитат на: "cMm"Пич аре стига с тея безмислени теми потърси в тракерите.За 15 секунди ти взех линка аре следващият път да потърсиш първо а  :wink:  Ето

А и май при Насо я имаше
Everything you need is inside you. The only danger is around you.

ice

Не се коси ще оатарееш бързо. Все пак си мисля че форума е за общуяане и когато някой нов като мен се интересува от нещо то да попита и да му помогнат които имат желание.
А тоя Насо нито го знам нито сум го чувал все едно да ти кажа иди при Петко на сървъра и ще си намериш това което ти трябва
По спокойно моля ви
MacBook 13", Intel Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB
2 x MacPro Quad-Core 2.93GHz, 32 GB memory

ggzy

ice, аз съм от една седмица в форума, още си нямам Mac, но вече съм преровил сървъра на Наско и то с боза 2000  :lol:  :lol:  :lol: ,
така че нямаш оправдание  :mrgreen:
Успех!
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

themac

Цитат на: "ice"Не се коси ще оатарееш бързо. Все пак си мисля че форума е за общуяане и когато някой нов като мен се интересува от нещо то да попита и да му помогнат които имат желание.
А тоя Насо нито го знам нито сум го чувал все едно да ти кажа иди при Петко на сървъра и ще си намериш това което ти трябва
По спокойно моля ви
Четенето сляпото окато прави... Hotline форума погледна ли?
Once you go Mac, you'll never go back!

Po6Jlu0

Цитат на: "ice"Не се коси ще оатарееш бързо. Все пак си мисля че форума е за общуяане и когато някой нов като мен се интересува от нещо то да попита и да му помогнат които имат желание.
А тоя Насо нито го знам нито сум го чувал все едно да ти кажа иди при Петко на сървъра и ще си намериш това което ти трябва
По спокойно моля ви

Виж сега, всички ти отговарят доста спокойно според мен, и при положение че си нов, се предполага че си прочел форума от горе до долу и би трябвало да знаеш що е туй хотлайн сървър и кой е насо!Иначе все някой ще ти отговори, но въпроса е да не се задават ненужни или вече задавани въпроси! Айде и със здраве  :wink:
Everything you need is inside you. The only danger is around you.

phile

wow... vsichki iskat Logic Studio da dqrpat ... vse muzikanti se izvqdiha ... wow... :)
If we weren't supposed to eat animals then why are they made of meat?!!?
cmusicforum.com
Извинявам се предварително ако пиша с латиница, но на служебната машина няма как да кача :(

PaoloGEMINIakaOZIRIS

Цитат на: "ice"Някой може ли да ми каже от къде да си дръпна Logc Studio работещ?
Търсих из Гугала ама не открих нищо.
Благодая ви предварително

Между другото има Search на форума! Ако го беше използувал щеше да разбереш колко теми има за Лоджик-8... все пак да не бъда груб има един сайт MacFile.org. Та на него има всевъзможен крак-нат софт за Apple, както и пълния пакет на в. осем, т.е. 43GB. Момко, надявам се да съм ти бил полезен... жив и здрав!  :P
Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?

ice

Благодаря на всички включили се в темата все пак и моля тези които са се изнервили на невежеството ми за сега да ме извинят не мога да насмогна с новите и различни неща при Мас ама ще се справя.
MacBook 13", Intel Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB
2 x MacPro Quad-Core 2.93GHz, 32 GB memory