Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

24-04-2024, 17:59:37

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 645
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 220
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 96
Total: 96

96 гости, 0 потребители

Въпросче за Hotline...

Започната от Biofus, 26-02-2008, 09:25:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Biofus

Вчера за пръв път рекох да видя какво има на сървъра на Насо. Свалих си Pitbull pro и се логнах в сървърчето. Наистина бая интересни неща има. Тръгвам да свалям, отначало си върви ок... бавничко (6-7К/с) после изведнъж ми тръгва с 300-400К/с, сваля около 20% и ми казва "Stalled" и на чат-а ми сменя иконката със знак стоп и ръка. Реконектвам и пробвам пак, ама си стои "Stalled", а в долния ляв ъгъл стои иконка "!", мига и ми казва "1 at a time". Да, ама аз само 1 файл си свалям... Може да съм тъп като геврек и някой да се посмее на проблемите ми, ама седя тук вече 1 час и човъркам по менютата да видя къде греша, ама нъцки. Може би клиентът не е наред? Все пак май проблемът е в миитуера.

DUDE

А защо не пробваш и Хотлине клиента, 1.9.2 май имаше версия.
А какво точно се опитваш да сваляш. С каква ОС си, а интернета как ти е.
MacPro 4.1@5.1

Biofus

Интернета ми е ок - LAN на PowerNet, с OSX 10.4.11 съм... ще се пробвам с Hotline client... аз рекох него да сваля, ама линка, който е даден в Hotline темата не работи, та порових из сайта и намерих Pitbull.

DUDE

MacPro 4.1@5.1

XXwolf

ако си с РРС ползвай hotline а за интелски frogblast

Biofus

Амии, опитах и с Frogblast и с Hotline, ама нещо не се получава. Hotline даунлоудът замръзва след 1-2 минути, а с Frogblast сваля максимум с 5К ... благодаря иначе за помощта. Компютърът ми е iBook G4 14".

XXwolf

и при мен така "бързо" сваляше когато бях с powernet... :roll:
Ако си пуснал firewall го спри