Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

26-04-2024, 20:23:06

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 637
  • Общ брой теми: 9 813
  • Online today: 252
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 147
Total: 147

147 гости, 0 потребители

Работещ iphone и в българия (софтуерно отключване)

Започната от fpyyh, 12-09-2007, 12:53:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

implant

с една дума, ако сега си поръчам телефон да ми донесат от USA, няма начин да тръгне тук?
MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

maculas

Ако е версия 1.1.1 няма начин, поне не за сега!
MacBook Pro 15" (Mid 2009) 2.66 GHz Core 2 Duo, 8GB RAM, 128GB SSD + 320 GB HDD
iPhone 5 16GB

McMac

имам питане стерео жака който влиза в Фона стандартен ли е демек
имам най нормални слушалки дали ще станат на фона, нещо четох някви преходници има за фона ама не схванах та питам направо

maculas

Да, стават без никакъв проблем, разликата е че тези които са в комплекта са с микрофон, а твойте няма да имат :) Това е ;)
MacBook Pro 15" (Mid 2009) 2.66 GHz Core 2 Duo, 8GB RAM, 128GB SSD + 320 GB HDD
iPhone 5 16GB

McMac

10x
абе мислих си акт идеш да си купиш от магазина фона те седят запечатани
и са на склад в магазина аз мисля че никой не си играе при всеки ъпдейт да ъпдейтва телефоните

поне кат си зимах лаптопа си бесхе с 10.4 и после аз си го ъпдейтвах

maculas

Да напълно си прав за това :) Има един код на гърба на кутийката, по него можеш да познаеш коя седмица е произведен телефона :) Ако е до 37 седмица имаш много голям шанс да си вземеш със стария firmware! Ако си заинтересуван повече къде се намира кода и какво да гледаш още утре ще ти го дам!
MacBook Pro 15" (Mid 2009) 2.66 GHz Core 2 Duo, 8GB RAM, 128GB SSD + 320 GB HDD
iPhone 5 16GB

McMac


maculas



Оградените цифрички в червеното квадратче показват седмицата на производство на телефона, днес разкодирах такъв от седмица 38 и нямаше проблем беше още със стария фирмуеър, принципоно до 37 седмица включително би трябвало версията на телефона да е 1.0.2! Като си купувате от Щатите фонче гледайте главно това! Един американец ме посъветва, ако искам да си купя телефон със стар фирмуеър да отида в апъл стор-а и да ги помоля да ми продадат телефон със фирмуеър 1.0.2, защото ще се чувствам несигурно с новата версия :), а на старата вече са отстранени бъговете! :lol:
MacBook Pro 15" (Mid 2009) 2.66 GHz Core 2 Duo, 8GB RAM, 128GB SSD + 320 GB HDD
iPhone 5 16GB

McMac


ipaq

Извинявам се,че пиша в тази тема.

Някой може ли да ми внесе едно ифонче от Америка?
Ще съм изключително благодарен и ще заплатя каквото е необходимо.
Пишете ми на л.с. ако имате някаква възможност,страшно искам ифон,но в БГ са се увлекли с цените. :?

gigabytes

Определено ..1600лв-а гледах 8-гб да не говорим ,че тфа си е нормален AT&T unlocknat телефон... много ми е страно каква гаранция за толкова пари ,ще ми връчат.Как ще закарат iPhone на сервиз в европа като модел го няма тук .. за Щатите да им за несеш Unlock-нат..Просто да слезнат на земята...и в iStyle нищо лично провит магазина ,но реалните им цени нямат нищо общо даже с тези в европа.Разбирам .че тук са по-скъпи.Но те ги продават с 30-40% още натоварени от горе..

П.п сори за оффтопика но просто ме хванаха лудите колко постащина може да има. :?
PowerPc G4 Dual 1.25Ghz 4x512 DDR Hitachi 160 HDD Radeon 9600/128 Pro + Ext. Mercury Owc 320 HDD via FireWire 400.SuperDrive & Apple Cinema Display 23 HD.

nubizus

Пичове тва с АйФона си е приключение.
Който има излишни кинти за фукня да действа и да разказва.
Аз бих изпил и изял парата. Поне убави спомени по гранатирано няма.
Изкупението е голямо обаче:)))
Играчката е фиешън яку.

varnenche

Разни джаджи http://www.novajaja.com/

fpyyh

от вчера вече и версия 1.1.1 с новия anySim, ако някой го е тествал в бг? засега само за чисто нови и непипнати телефони

http://hackint0sh.org/forum/showthread.php?t=11454

gadimir

аз го теглих това ама някои от фаиловете не мога да ги отворя, а другите никаква работа не ми вършат.Някои ако намери или знае нещо ново да пише че вече се побърках с тоя телефон   :(