Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 16:17:08

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 43
Total: 43

43 гости, 0 потребители

Безжична клавиатура Logitech MX Keys (Mac версия, с numpad)

Започната от angelvn, 11-03-2023, 19:00:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

angelvn

Безжична клавиатура Logitech MX Keys с подсветка.
Запаметява до три устройства и може да се ползва с всякакви устройства - компютри, таблети, телефони, и операционни системи - Mac, Windows, Linux, iOS, Android.
Клавиатурата е без БДС кирилизация. Подредбата е US International.
Има подсветка с няколко степени на регулиране и сензор за близост.
Батерията издържа до 10 месеца ако не се ползва подсветката и 5 седмици ако е с пусната подсветка.
В идеално състояние е без забележки по корпус или клавиши.

Цена: 120лв.
За връзка - ЛС във форума.

Снимки:

UI designer and developer

angelvn

Продадено.
Взех си по-малкия вариант на клавиатурата - MX Keys Mini.
Интересното - нова клавиатура, запечатана и всичко. Т клавиша има една светла точка в горния десен ъгъл, а под надписа logi има 3 сантиметрова лека драскотина.
Ще я ползвам, не си струва разправиите да я връщам след като е нова и напълно работеща клавиатура.
UI designer and developer

bluesky

Стилна клавиатура, без съмнение.
Честито на Новия собственик!

И да подкрепи тази бизнес година Новата клавиатура!

angelvn

Благодаря.
Клавиатурата ще си я ползвам, забележките й са, както се казва - "бели тревоги". Но все пак не е приятно да отвориш кутията и продукта да има козметични забележки, пък били те и пренебрежими.
Затова направих едно кратко видео.

връзка към видеото

Другото интересно нещо е, че някой дизайнерски мозък е решил да потъмни цвета на означенията на клавишите. Така докато на "старата" MX Keys с нумпад имахме бели букви/знаци по клавишите, а корпуса бе в същото сиво като на по-малкия й вариант, сега при по-малкия вариант са светло-сиви букви върху тъмно сиви бутони.
Така ако работите в по-тъмна среда, шанса да ви потрябва да включите подсветката на клавиатурата се увеличава.
Другото нещо - Мини-версията, то вече не се разпространява без logi bolt usb приемник. Да, Мак версия е, но и предната ми клавиатура бе Мак версия, мишката им MX Master 3S, която взех преди месец-два върви с приемник, а клавиатурата нещо...
UI designer and developer

thebrainless

Ползвам тази, която продаде голямата и е  топ. Единствено ме дразни много подсветката ъгъл под бутоните. Нещо не са го изчислили добре, все едно ще гледам кавиатурата под 90 градуса директно отгоре.
Stay hungry. Stay foolish.

iPeichiny

Цитат на: thebrainless - 14-03-2023, 17:43:49
Ползвам тази, която продаде голямата и е  топ. Единствено ме дразни много подсветката ъгъл под бутоните. Нещо не са го изчислили добре, все едно ще гледам кавиатурата под 90 градуса директно отгоре.

И аз имам същата,същия проблем,ако изобщо е проблем, подсветката.Мисля по някакъв начин да повдигна предната част понѐ на 30-40 градуса.
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

angelvn

След като оставих коментар във форума на Logitech за въпросната клавиатура, от поддръжката се свързаха с мен, само създадоха заявка в системата им и ми изпратиха безплатно от Холандия нова клавиатура.
Новата клавиатура е вече при мен (пристигна за седмица) - без никакви забележки.
UI designer and developer

bluesky

Ето една сериозна Фирма! Подчертавам - LOGITECH!