Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-04-2024, 07:07:17

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 635
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 125
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 92
Total: 92

92 гости, 0 потребители

Как гледате телевизия на AppleTV

Започната от Adamov, 02-06-2022, 12:09:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

angelvarna

При мен картината се оправя няколко секунди след стартиране на приложението. На 4к телевизори го тествам. При LG-тата с WebOS стартира малко мудно.
Тъй като обаче ползвам Starlink (сателитен) интернет дали при превключване на спътниците или защото все още не съм пуснал ЛАН на телевизорите - има прекъсвания за по 1-2 секунди.
Днес започнах да кримпвам кабелите и някои от розетките по стените, така че може би днес/утре/тези дни ще пробвам да видя дали няма да се оправи.
А1 за AppleTV имат ли приложение?
В един форум ми препоръчаха да опитам tPlay, но не съм се захващал. Трябва да се види дали дават плейлист и какви плейъри има налични. Затова и все още се придържам към sweet.tv, където нещата откъм приложение поне са издържани добре.

XoXo

А1 нямат за AppleTV. При мен ги гледам с бокс от тях.
Sweet.tv е доста приятно за ползване приложение, но това закъснение от около 18 секунди ме дразни много. Иначе превключването на каналите е около секунда - при бокса на А1 е 3-4 секунди.

fpyyh

Понеже се обсъждат и алтернативите с Андроид, внимавайте с тях, аз съм попадал на телевизор с malware също - https://www.wired.com/story/android-tv-streaming-boxes-china-backdoor/

bboyg

Аз си реших проблемите с Андроид боксовете, като взех Xiaomi Mi Box S, както и един ЕОН бокс "на черно". Работят идеално и са с лицензирана ОС и двата.