Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 07:43:55

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 842
  • Latest: stewartsPat
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 131
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 86
Total: 86

86 гости, 0 потребители

Как гледате телевизия на AppleTV

Започната от Adamov, 02-06-2022, 12:09:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Adamov

Колеги,

знам, че тази тема може и да е засягана в отделни коментари, но е време да има собствена такава.

Ползвам Виваком и съм доволен от интернета и тв. Но все още не мога да повярвам, че приложението им го няма за AppleTV.

А1 или Йеттел имат ли приложението за AppleTV?

Вие как гледате телевизия?

Въпросът ми тук е по-скоро за начин, който да работи еднократно, а не както беше в DaPlayer да трябва да се сменят линкове и т.н.

Всички идеи и мисли са добре дошли.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

dimitarnestorov

Ползвам отвратителното EON приложение на Vivacom на телефона с AirPlay. Apple TV-то дори не го ползвам за нищо повече от AirPlay. Телевизора ми има някакъв вграден AirPlay, ма е по-калпав.

angelvn

Никак и е срамота.
Булсат вчера дори се хвалиха, че пуснали приложение за iOS и Android...естествено само за телефон и таблет.
Нещо, сякаш им е чуждо на родните специалисти понятието тв приставка.
Ползвам на единия телевизор приложението ЕОН през WebOS, а на другия направо андроидския бокс на Виваком.  AppleTV-то за гледане на AppleTV+ видео, купени/наети филми, семейни видеа и снимки, локален стрийм, HBO Max.
Сега чакам и Disney+, че ми е интересно дали ще имат детски филми с дублаж или ще я карат като Нетфликс. На плаката им до нас с дребен шрифт долу вдясно пише "приложение на английски език".
UI designer and developer

Adamov

angelovarna: На мен зора за EON на AppleTV е защото искам да ми е всичко на едно място и да изкарам звука през 2та HomePod-a.

По този начин ще махна и последния кабел, който ми виси на стената.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

turieca

Така ме дразни и мен, че няма нито Булсатком, нито ЕОН за Епълти-то, че няма накъде повече. Но май няма и надежда да се появи нещо. От алито плащам плейлисти и не са скъпи, но на инат сега спрях, че не стига, че малко гледам, а плащам и на сто места. В алито има по 20-на евра за 14 месеца за две устройства с всичката телевизия на света.

Константин

Аз имам приложение Ottplayer на ATV и гледам IT телевизия. Проблема с ИП телевизионните плейлисти е че ако имаш 10 000 канала всичко е в един кюп, а с ottplayer могат да се категоризират.
Плащам си $1 на месец за Edemtv където имам 3780 канала. Вярно е че не ги гледам всички, но тези категории които не се гледат в нас са деактивирани чрез личния кабинет на сайта където са настройките за всеки плейлист.
EdemTV са канали предимно от СНГ страните, но спортните са от цял свят!
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

turieca

Без да издребнявам, но защо да плащам на два доставчика, като при положение, че плащам 4 телевизора на булсатком и имам право да гледам на още 4 с приложението. Преди месец ми изтече плейлиста за IPTV и сега малко на инат не взимам нов. При положение, че преработването на приложения било елементарно, поне така се говореше с напредване на версиите на iOS.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

fpyyh

От много години и така, за всякакви екзотични телевизори имаше, още преди масово да са с Андроид, за iOS телефони и таблети, но никога за Apple TV. Затова и само интернет и без кабелна телевизия.

georgekodinov

Cooolbox рекламират че ще работят с appletv. Не съм пробвал, защото гледам а1 explore на Самсунг тв. Но ще ми е интересно


Sent from my iPhone using Tapatalk

slavikatsarov

Аз тествах приложението на Куулбокс на AppleTV,имат още доста да работят по него ,но се надявам ,че в близко бъдеще решат бъговете ( замръзване на картината, забиване при смяна на канала, при махане на апа от мултитаскинга, се налага нов логин и др )
iPhone 13Pro Max 256
MacBook Pro 14 M1Pro 16/500
Macbook Pro 13" 2015 i5 8/512nvme
MacBook Pro 13" 2014 i5 4/256nvme
Apple Watch 6 44
Apple TV 4K 32

Adamov

Как им се казва приложението. Нещо Coolbox не намирам.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

slavikatsarov

iPhone 13Pro Max 256
MacBook Pro 14 M1Pro 16/500
Macbook Pro 13" 2015 i5 8/512nvme
MacBook Pro 13" 2014 i5 4/256nvme
Apple Watch 6 44
Apple TV 4K 32

angelvn

Хубаво е щом има вариант с приложение за AppleTV, но в моят случай 3х20лв такса, при положение, че основно гледам новините по цифровата и лапето гледа Cartoon Network....няма смисъл.
Особено след като цялото съдържание на Cartoon Network е вече в HBO Max.
UI designer and developer

Adamov

Аз друго не мога да разбера, колеги.

Значи coolbox tv или там както се казва имат приложението за ATV. Дори бъгъва за момента се предполага, че тези бъгове ще бъдат отстранени.

В същия момент "големите" пускат приложението си за телефон (айде таблета по-бих го разбрал), но не и за ATV.

Аз лично се махам от Виваком ако до май месец, когато ми изтича договорът, не са направили нужното.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

GPower

Home-Plast.com - Потопете се в море от стил и уют.