Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 16:34:10

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 842
  • Latest: stewartsPat
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 149
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 101
Total: 101

101 гости, 0 потребители

Нумерология

Започната от bluesky, 09-09-2021, 12:36:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

bluesky

От Сърце пожелавам на всички Българи, (и Български Граждани) - България отново да прави собствени, Български компютри, базирани на Apple!
И нека каквото е било, пак да бъде - по-добро от преди, на по-високо Нравствено и Техническо ниво!
За ВСИЧКИ, ДЪРЖАЩИ НА БЪЛГАРСКОТО - ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! 

Metal

Много интересна дата си избрал bluesky!
Забравяш да споменеш че Правец бе копие-открадната технология
Нищо лошо де! от лична преспектива - от тази страна на желязната завеса. Защото аз съм и съществувам какъвто съм благодарение на ранните си години с Правец компютри!

bluesky

#2
Радвам се да Те чуя, Metal!

Да, визирал съм точно Нашия компютър "Правец", копие на Apple принципи.
Така е - когато не желаят да Ти продадат нещо, (например живоспасяващо...), при това нарочно, (със звучната дума "ембарго"), задачата на специалните звена е да Си го доставиш по друг начин.
Така бе открадната формулата за пеницилина, и Наш завод в Разград успешно спасяваше с него Българските деца. Напълно оправдано е да се грижиш за Гражданите Си, за бъдещето на Нацията.

Между другото - навремето бях дори Секретар на клуб "Персонален компютър" на тогавашния Димитровски район на София - промишленият район на Столицата. С няколко хиляди компютъра "Правец", разположени в специални компютърни зали по всички училища в Района!

Тогава кравария си смучеше палеца, (както и днес... междувпрочем...)...
Удрям в масата цели 10 стотинки... ;D