Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 12:27:00

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 90
Total: 91

90 гости, 1 потребител
forka2k

Apple Watch ECG

Започната от Fifata, 20-07-2021, 07:40:16

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Adamov

Ами ProstoChakame другата бета да видим дали ще го оправят там  ;D
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

ProstoAZ

Дам, няма какво да се направи.
Ще пишем, значи, тогава:)
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

Adamov

ProstoAz, както се и предполагаше, проблемът беше в бета версията и по-точно в това, че в 3тата бета опцията не е била активирана.

Вчера пуснаха бета 4, с която всичко се активира без проблем и от раз.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

ProstoAZ

Не съм го видял вчера ъпдейта, сега свалям да видя:)

Добре, че са пуснали и за телефона, че в тройката имаше повече бъгове:)

Сега свалям на всички устройства:)
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

Adamov

Колеги, днеска бях на доктор, защото от известно време чувствам някакво неразположение. Слава богу нещата като изследвания бяха наред.

Едно от нещата, които трябваше да направим беше ЕКГ. Реших, че сега е моят момент да си направя едно с часовника и после да помоля доктора да сравни и двете.

Докторката каза: Apple Watch прави доста точно ЕКГ, но дай сега да сравним това от машината и това от часовника.

За моя изенанада се оказаха 1:1

Мойта реакция беше само: WOW
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bluesky

Ти да си Здрав, Колега!
(надявам се да не е било нищо сериозно).

Програмистите, (както и в другите професии), подглеждат един от друг... Ако правилно са формулирали входните и изходните сигнали, които трябва да отработва Устройството, то и резултатите би трабвало или да са много сходни, или аналогични.

Така сега Си/Сме поне сигурни, че: или използват един и същ алгоритъм, обработван еднакво, или и двата Тима програмисти коректно са си свършили работата.

Здраве и Успехи! (и до, че и след 2025).

ProstoAZ

Ще добавя и аз нещо интересно, за да се знае ползата от тези неща.

Тъй като откакто имам часовника, следя всички показатели на сърце, пулс, сън, успях да засека интересен феномен.

Обикновено нощно време, когато спя, сърдечният ритъм винаги ми е между 40 и 60, в този диапазон. +/- някои и друг удар. Примерно може да е 43 (най-ниско като стойност) - 65 (най-високо), и така.

Преди три седмици започнах да приемам едно ново лекарство, да не навлизам в подробности, веднъж седмично, и хоп, случайно видях последните си показатели, че пулсът ми нощно време е 60 - 80, демек, повишил се е в покой с поне 20 удара нагоре.

И проследих назад в програмата и видях, че всичко съвпада от старта на приема на новото лекарство, което ще отнеса към лекаря си.

Така че...

iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

bluesky

В този ред на мисли, относно Съня, да споделя и Аз нещичко - незабавно, в първите минути, когато излизам от сън, (първите 5 - 10 - 15 минути), мозъкът Ви е много спокоен и продуктивен - наричат състоянието му "алфа" (според вълните, които излъчва тогава...). Тогава и, обикновенно, в този кратък, и сравнително ефективен интервал, успявам да реша всички належащи въпроси, които се изпълняват в следващите, вече напълно будни часове.

--------
(Дори Темата да е за раздела "The Best Design Studio Equipment", споделям я тук, поради контекста... Съгласно новите правила във Форума Ни, там би имало "развитие", продължение на "Инструментите", само ако някои проявяват, и отбележат (!)..."интерес"...).
Моите 5 стотинки... ;D 

angelvn

Хм, при мен е от 65 до 80, като някои вечери е по 90-104.
Отдавам го на живот под стрес, ядове през деня и непрежение.

Вчера следобяда както си шофирах, спокойно в трафика, спеше ми се леко, изведнъж часовника взе да писка за опасност, сърцето ми биело много бързо...а се знам като човек с ниско кръвно.

Ако докато спя и пулса ми е 45 значи съм умрял и вече изтивам (съжалявам за черния хумор). :D
UI designer and developer

bluesky

Специално за стреса - бихте могли да Си съставите собствен списък - какво ТОЧНО го предизвиква.
И съответно да изключвате източник след източник.
И тогава, ако не всичко, то повечето, е във Вашите ръце.
Успехи!

hgeorgiev

Цитат на: ProstoAZ - 24-08-2021, 16:20:18
Ще добавя и аз нещо интересно, за да се знае ползата от тези неща.

Тъй като откакто имам часовника, следя всички показатели на сърце, пулс, сън.....
Така че...

Привет. Какво ползваш като приложение за следене на съня?

ProstoAZ

Привет,
Ползвам Pillow, открай време само него, платено.
Върши прекрасна работа, има куп функционалности, макар че не ги измервам чак толкова много.

Не съм търсил по-добри, нови или ефикасни. Ползвам го от три години и по-скоро по навик, но ето, че работи.

Поздрави
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

fpyyh

Интересното е и че вече засича колко пъти дишаш в минута докато спиш. На телефона ползвам sleepcycle, с него открих, че жена ми е права и наистина хъркам, но я хванах, че и тя го прави.

bluesky

Добър Ден на Всички!

Всички приложения в мобилните устройства са ОК, докато САМО вие ползвате личните ви замервания.
В момента, в който непознати същности, и не вие, се "заинтересуват" от данните, които мобилното устройство предава на "трети лица", (без вашето знание), картината коренно се променя.

Предупреден, значи въоръжен.
Моите значителни 12 стотинки!... ;D

ProstoAZ

Цитат на: fpyyh - 23-09-2021, 12:20:23
Интересното е и че вече засича колко пъти дишаш в минута докато спиш. На телефона ползвам sleepcycle, с него открих, че жена ми е права и наистина хъркам, но я хванах, че и тя го прави.

Нямаше нужда да проверяваш, всеки човек хърка:) Особено ако спи по гръб, минал е 20 години и т.н.

И пръцка, също така, насън:) Но аз ползвам другото приложение пилоу, сега се чудя и твоето дали да не ползвам, защото ми стана интересно за записите, хаха:)
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.