Страници: 1 2 [3] | Надолу Начало - ОБЩИ ПРИКАЗКИ - M1 Users (Прочетена 11407)

fpyyh

Покрай пандемията и висеното с часове всеки ден в разговори започнах да оценявам airpods. Малките са най-леките слушалки с такъв звук и микрофон в класа си, а max са просто супер, макар и доста по-обемни и тежки. Иначе имам и джабри, и плантроникси, не са лоши, но не са толкова добри. И трети вариант за видео разговори - iPhone със стойка (може даже със светлина), камерата му е супер, микрофонът и говорителят - също.
back to top

iPeichiny

Аз се чудех за про, но като видя тоя тъч бар и ми се повдига жестоко. Ако го нямаше 100% щеше да съм взел про-то.

Точно това е основната причина и аз да си взема Air,touch bar...a.Абсолютно излишен.Добре че го махнаха от новите...а ако махнат и ноча....

 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been
back to top

Adamov

Аз разглеждах новите про-та в айСтайл. Да ти кажа честно, ноча изобщо не ме дразнеше и не ми пречеше на 15те минути, в които разглеждах мака. А доколкото се познавам, щом нещо не ме дразни 15мин, значи няма да ме дразни никога.

Но това, разбира се, е супер субективно. Но пък и на мен скоро не ми се очертава да сменям. Еъра ми е просто перфектен.

Apple MacBook Air M1
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple 2x HomePod Original
Apple AirPods 2nd
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd
back to top

bluesky

"notch"-ът ще бъде махнат веднага, когато Люцеферианците на Патагония загубят контрол върху "управлението" на колониите си на  ескимосия.
Никога по-рано.
Да Ви подглеждат какво точно правите и в спалнята си влиза в перверзния "стил" на всеки само-обявил се за "Месия" ненормалник.
back to top

Adamov

Колеги, за вас не знам, обаче онзи ден си сложих официалните версии на: iOS, macOS, tvOS и watchOS.

Резултатът: айфона и компютъра започнаха да работят по-зле.

Скачам обратно на новите бети.. за вас не знам Cheesy

Apple MacBook Air M1
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple 2x HomePod Original
Apple AirPods 2nd
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd
back to top

angelovarna

За "ноча" или брадичката както му викам аз, ще е супер ако направят така че всички приложения и във всички случаи да работят по следния начин (сега частично работи така): курсора на мишката като понечи да премине през нея (брадичката) - да я прескача.

На бета софтуер за работа доверие нямам. А че бъгните продължават и при Монтерей 12.1 - си е така. За мен вече потребителите с официални версии са бета тестери, а тези с бета версиите - алфа. хаха.

UI designer and developer
Macbook Air M1 Gold
back to top

iPeichiny

Здравейте!

Да не отварям нова тема,искам да попитам нещо,за което до сега не съм имал проблем с MacOS,а именно как да сменя деня на седмицата на меню бара да излезе на български?
(Wed 17:15) да стане (Ср 17.15) например...?

Изобщо дали е възможно с Big Sur на M1?
На стария ми МакБуук Про (Yosemite) става....

Благодаря!!!

 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been
back to top

angelovarna

Онзиден AppleTV приложението под Monterey явно глична и изяде де що може да докопа като ресурс:

UI designer and developer
Macbook Air M1 Gold
back to top
« назад напред » Страници: 1 2 [3] | Нагоре
Начало - ОБЩИ ПРИКАЗКИ - M1 Users (Прочетена 11407)
0 Членове и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: