Страници: 1 2 [3] | Надолу Начало - ОБЩИ ПРИКАЗКИ - M1 Users (Прочетена 6650)

fpyyh

Покрай пандемията и висеното с часове всеки ден в разговори започнах да оценявам airpods. Малките са най-леките слушалки с такъв звук и микрофон в класа си, а max са просто супер, макар и доста по-обемни и тежки. Иначе имам и джабри, и плантроникси, не са лоши, но не са толкова добри. И трети вариант за видео разговори - iPhone със стойка (може даже със светлина), камерата му е супер, микрофонът и говорителят - също.
back to top

iPeichiny

Аз се чудех за про, но като видя тоя тъч бар и ми се повдига жестоко. Ако го нямаше 100% щеше да съм взел про-то.

Точно това е основната причина и аз да си взема Air,touch bar...a.Абсолютно излишен.Добре че го махнаха от новите...а ако махнат и ноча....

 MacBook Pro 3.1 2007 
 MacBook Air M1 2020 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4s FU 
 iPhone 7 FU 
 iPod Touch 2 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

 iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been
back to top

Adamov

Аз разглеждах новите про-та в айСтайл. Да ти кажа честно, ноча изобщо не ме дразнеше и не ми пречеше на 15те минути, в които разглеждах мака. А доколкото се познавам, щом нещо не ме дразни 15мин, значи няма да ме дразни никога.

Но това, разбира се, е супер субективно. Но пък и на мен скоро не ми се очертава да сменям. Еъра ми е просто перфектен.

Apple MacBook Air M1
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 7
Apple TV 4th gen
Apple One
back to top

bluesky

"notch"-ът ще бъде махнат веднага, когато Люцеферианците на Патагония загубят контрол върху "управлението" на колониите си на  ескимосия.
Никога по-рано.
Да Ви подглеждат какво точно правите и в спалнята си влиза в перверзния "стил" на всеки само-обявил се за "Месия" ненормалник.
back to top
« назад напред » Страници: 1 2 [3] | Нагоре
Начало - ОБЩИ ПРИКАЗКИ - M1 Users (Прочетена 6650)
0 Членове и 3 гости преглежда(т) тази тема.

Отиди на: