Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 10:46:44

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 75
Total: 75

75 гости, 0 потребители

Apple Watch 6 или SE, въпрос за функциите и цената?

Започната от ProstoAZ, 11-12-2020, 19:09:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

stankov.s

Цитат на: ProstoAZ - 28-03-2021, 18:53:38
Отзад напред, че отдавна не съм влизал. Като си купувах моята шестица, във всички магазини пишеше 1 година, потвърждавам това.

Лично аз обаче добре знам, че физическото лице в БГ има две години гаранция независимо от всичко. С едно-две позвънявания и комисия на потребителите, както се вижда, сте оправили нещата.

Смешно е дори някой да отказва гаранция по-малка от година, но това лесно се оправя, както се видя.

С тези часовници не се плува в солени води, защото солта ги разваля, така помня и съм чел, но има достатъчно алтернативи със сладка вода.

От миналата година задължително купувам допълнителна гаранция на всяка стока.

За апъл си взех апъл кеър за телефона, часовника и таблета. Всичките от 2020 година.

Целта е да ми заменят нещата, а не да ги поправят. На таблета стъклото не се сменя, а се заменя след доплащане. С айфона: за 100 долара получавам нов, ако го дефектирам, до два пъти в годината. Накрая ще си взема нов за тези пари и ще го продам така, нали се сещате.

За следене на съм ползвам Пилоу от години и всичко си е ок, но, да, не измерва следобеден сън и дрямка....

Как успя от България да си Апъл кеър ? Аз се опитвах за часовника но не успях.
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

ProstoAZ

Познат в САЩ влезе оттам през моя профил, на който дадох данни. Това се налага, защото трябва да имаш USA адрес на кредитната карта, след което няма проблем да се закупи.

Веднага ти се добавя на устройството.
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

bluesky

Добър Вечер на Всички!

Големият въпрос на ВСИЧКИ мобилни апликации е един-единствен:
един прекрасен ден ВСИЧКО, което споделяте с устройствата Си може да бъде И ОБЕЗАТЕЛНО ЩЕ БЪДЕ използвано срещу вас.

И това прискърбно положение не е някъде там, в далечното мъгляво бъдеще, а ВЕЧЕ се реализира, всеки следващ ден все по-интензивно.
Решение...? Първото най-натурално средство Е да се види този въпрос правилно и да се осъзнае реализма за собствениците на дигитални мобилни устройства - никога повече собствен, частен живот и самостоятелно мислене не ще бъде възможно.
Възможен е и подобен сценарий - ако на подавляващото мнозинство от притежателите на мобилни и въобще дигитални устройства не им пука, харесват това, и приемат безрезервно политиката на корпорациите, тогава дигиталното корпоративно робство ще бъде заслужен факт, с всички последващи предимства.

Подобни Общества Природата познава и дори изследва - това са обществата, сформирани при пчелите, например, или при мравките.
Така всекидневно се формира една нова реалност, на която сме и ще бъдем свидетели в реално, сегашно време.