Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 16:54:56

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 53
Total: 55

53 гости, 2 потребители
BuSteR, MiltonGek

С тоз имак и тоз таблет нещата станаха сериозни :)

Започната от Fifata, 20-04-2021, 22:02:42

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Fifata

Аз лично съм впечатлен... това Apple TV даже се чудя защо го обновяват, а ключодържателите ще са интересни, но зависи с какъв обхват ще са.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

thebrainless

AirTag нямат обхват. Комуникират с всяко епъл устройство в обхват (няма значение на кой е). От това което съм чел и с рутери и тн. Супер тракер!
Stay hungry. Stay foolish.

Fifata

И аз това сега четох как е направено, ама за 29$ съм пс :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Van Doich

В близкото бъдеще очаквам и микровълнова печка, каишка за кучета, четка за зъби . . .
Иначе iMac-а най ме впечатли, че не беше променян от преди почти 10 год.
MacBook Air 13" - 2015
MacBook Air 13" - 2012
iMac 21,5" - 2013
iPad mini - 2013

bluesky

Абсолютно! Започна да ги интересува ВСИЧКО!

Новите Операционни Системи "ти дават" информация, която интересува САМО тях, Apple - коя Програма точно си ползвал, кога... кога си влязъл, кога си излязъл... и прочее, и прочее...

А как иначе ще продаваме на всеки ненормалник Данните Ни - с цел, внимание... ..."...по-доброто обслужване на Клиента..."... ха, ха, хааа... повярвах, повярвах...

fpyyh

Airtag-овете може би си заслужават парите за ценни неща като багаж при пътуване. Наличните в момента устройства са по-скъпи и имат месечна такса, това ще разчита на многото епълски продукти, вместо да има gps и сим карта.

Надявах се на нов iPad мини, но уви, няма, както и нови слушалки.
Интересни ще са сравненията като производителност на новия iMac със старите, особено видео картата и ограничението до 16гб рам. Но са много красиви, особено цветните клавиатури, мишки и падове ще се впишат в какви ли не интериори. Не знам как вървят игрите на М1, но се замислям да сменя сегашния 21.5 с този, защото няма да заема повече място, а има повече екран. Малко ще ми липсва слота за карта, но не е чак такава болка за умиране.

bluesky

С тези нови Продукти, и традиционно минималистичния леко консервативен Дизайн, (сериозно обмислен и премерен...), плюс новите чипове, Apple отново взе достатъчна преднина пред конкуренцията, (която е все още в 20 век...)...

Оцветяването на алуминиевите кутии на iMac-a стои приятно и весело.
Като негатив, (за Белия Човек), бих отбелязал, че в рекламирането на Продуктите единственото по-бяло Същество бе един ийюдей.

Така че, всеки, чувстващ се Бял - умната...

thebrainless

Само на мен ли iMac-а ми е грозен отпред и с тази бяла рамка. И това пространство отдолу под екрана... По-добре да го нямаше и да го бяха направили по-дебел, ако охлаждането е проблем. На кой му пука колко е дебел, след като изглежда отпред по този начин.
Stay hungry. Stay foolish.

Fifata

Това отдолу май са говорителите. Нали пишеше че има някакъв страхотен звук хи про :)
И мен не ме кефи това отдолу, ама кво да правиш :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Van Doich

Доколкото разбрах от видеята, точно там долу всъщност се намират основната платка с чипсета, портовете и охлаждането!
Мен лично не ме дразни, даже на пръв поглед малко ми прилича на някакво HP Pavilion(AIO) или ENVY, просто така празно някак като долна рамка на гардероб стои. ;)
MacBook Air 13" - 2015
MacBook Air 13" - 2012
iMac 21,5" - 2013
iPad mini - 2013

ProstoAZ

А мен ме дразни това, че ноември си взех iPad Pro 11, и се кефя, че поне имам нов модел, после ми стана криво, че пускат нещата с 5Г и новите процесори.

След това - бам, да има и iPad с тези процесори. Почти същата работа като модел 2020, но е нов, видиш ли.

Дразни ме обаче, че не предлагат upgrate... Сега, да пуснат някаква програма, който се е преебал с таблет 2020 със стария чип, да доплати там 100 долара и да смени модела.

Ебати тарикатите.

Да измислят някаква програма тези негодници, че да съм с най-новото винаги:)

iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

bluesky

Единственият начин да не зависиш от прищевките на никого и това да не Те дразни Е да не играеш по тяхната свирка, т.е. техните игрички, (осъзнато обаче, не наужким...).

Разглеждаш Твоя модел като черна кутийка, (каквато всъщност е), без да се интересуваш какво точно има вътре.
Новите чипове, (бъдещето...), тепърва ще бъдат до-усвоявани, чистени от бъгове и прочее... Изчакваш малко, не губиш нищо.

Имаш Нов Модел - радвай му се, ще ти върши, надявам се, отлична работа. Успех!

ProstoAZ

Така е, да.
Всичко е в моята глава. :)

Поздрави
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

angelvn

Днес гледах видео с тестове на процесора на старото Apple TV 4k (каквото имам вкъщи и не е имало забавяния от какъвто и да е вид до момента) и наскоро обявеното.
Оказа се, че А12 на новия модел идва с една идея по-малко производителен, но навярно тъй като вече старите процесори не се влагат в други модели на компанията, производството на А12 идва по-евтино. Това са само догадки разбира се.

Така че за тези от нас, които имаме предходното АТВ 4к, реално няма нужда от ъпгрейд. Вече ако искате - може да си вземете новото дистанционно.

Тези тагчета щеше да е хубаво ако са магнитни. Биха били от полза за неща, които често "засяваме" някъде из вкъщи. :)

Леко съм разочарован от iMac ъпдейта. Очаквах да е първия с М1Х или нещо от сорта като процесор. Но явно ще разделят според размера на екрана серията на две - за домашна и за професионална употреба. Едното с бяла рамка и досегашния процесор, а другото с черна рамка и по-напомпан/нов процесор.

Иначе преместения отстрани жак за слушалки, магнитното захващане на захранващия кабел и изнесения лан порт са все хубави неща. :)
UI designer and developer