Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 11:51:47

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 842
  • Latest: stewartsPat
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 145
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 3
Guests: 140
Total: 143

140 гости, 3 потребители
georgi.marinov, Lukcho, veskop

Администратор, модератори

Започната от ProstoAZ, 24-11-2020, 19:54:59

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ivan.nedyalkov

Ъпгрей при смяна на major версия е оасен! Предлагам инсталиране на чисто и рестор на базата.
iPhone Xr Black 64GB
iPad Air 16GB Wi-Fi
Apple Watch Stainless Steel 38 mm (1st Gen)
Apple TV 2th Generation
AirPort Time Capsule 2TB 802.11ac
AirPort Express 1st Generation

zlia

Цитат на: ivan.nedyalkov - 27-11-2020, 17:51:51
Ъпгрей при смяна на major версия е оасен! Предлагам инсталиране на чисто и рестор на базата.
А дали тази платформа го позволява?

faire

Дали има развитие?
В момента форумът е неизползваем през tapatalk. Влизам специално през браузър, и то на мак-а, за да пиша и да няма проблеми с постването.
Така като гледам, май изобщо ще спра да влизам, понеже ми е много затруднен така достъпа до форума.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Adamov

Аз писах на Павката да си предложа администраторско-модераторските услуги. Имам известен опит с форуми като iphone-bulgaria и BGiPhone, нооо отговор няма :D
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

ProstoAZ

И аз му писах със същото, но няма отговор, :)

В другата тема беше написал, че има грижата...:)
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

shaman

Колеги, не ми трябва помощ за модерация и администрация на форума.. Справям се с това.

Трябва ми еднократна помощ за миграция на този форум към нова версия и то от човек, който знае как се прави !


thebrainless

https://youtu.be/Zru1urLhaXM
интересна гледна точка, като цяло съм съгласен
Stay hungry. Stay foolish.

Fifata

Може ли, поне да се сложи някакъв тест при регистрация, че тия тролове/спамери или там каквото се водят ме дразнят адски много.
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

shaman

Цитат на: Fifata - 17-12-2020, 10:02:02
Може ли, поне да се сложи някакъв тест при регистрация, че тия тролове/спамери или там каквото се водят ме дразнят адски много.

Тест си имаше отдавна, но гадовете го прескачат... Сложих вече одобрение на регистрациите.

hgeorgiev

Добре де.....при бекъп на данните - какво може да се обърка толкова...бих се пробвал ако имам някаква част от днните да ги импортна на моето ФБСД и да си поиграя.
Нямам много време в момента но съм насреща за помощ с каквото мога.

zlia

#25
Айде пак да се повдигне тази дискусия :-)
Значи попрочетох във форума на SMF и явно няма начин с бекъп и рестор на база само. Явно има разлика в самите таблици между версии 1.х и 2.х . Са ако има някой, който да задълбае и да пише скриптове ОК.
Относно черната тема- ясно е че тази няма да стане, но има доста алтернативи, дори ако се наложи да си купим. Моето мнение е ме новата тема трябва да е responsive, за да може да се отваря по-добре през мобилни устройства. Така ще отпадне поддръжката на тапата, което улеснява администрацията. Имаше ентусиазъм и угасна :-) Дайте да направим план, да се преброим и го направим тоз ъпдейт.
Edit:
Попаднах на един сайт за теми https://www.idesignsmf.com . Има няколко черни. Тази например е доста подобна на сегашната ни черна https://www.idesignsmf.com/index.php?topic=551.0 и е пригодена и за мобилни устройства.