Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 19:20:55

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 94
Total: 96

94 гости, 2 потребители
forka2k, georgi.marinov

Ще сложите ли протектор на iPhone12, или не?

Започната от ProstoAZ, 20-11-2020, 17:22:26

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ProstoAZ

Здравейте,
Втори протектор махам/слагам, защото я някоя прашинка ще се появи, я някое балонче, а аз откачам на тази тема... Монк на телефоните.

Въпросът ми е дали за 12 трябва да слагаме изобщо протектор, при положение че е 4 пъти по-здраво от 11?

Гледах десетки краш и смаш тестове, всичко друго се чупи, стъклото на телефона остава здраво.

Та, вие ще си слагате ли протектори или филми някакви?

Апропо, на Айпад 3 айр година и нещо го ползвам, не съм слагал протектор, даже не сметнах за необходимо. Вярно, че има капаче, но все пак...:)

iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

thebrainless

Искам само да видиш,  колко струва смяна на задно стъкло. Ако имаш стандарта, никакви капути естествено!
Stay hungry. Stay foolish.

faire

Предното стъкло може да се чупи трудно, но всички казват, че се драска лесно. Аз лично съм взел стъклени протектори и утре слагам на моя Мах.
Иначе го взех с Епъл кеър телефона с идеята да го ползвам без калъф. (25 лири за смяна на стъкло, 79 за смяна на целия апарат, до 2 пъти годишно за 24 м.)
Ама при преордъра видях, че са пуснали кожени кейсове и се прежалих с един син. Изобщо не съжалявам. Уникален е и не удебелява телефона.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

ProstoAZ

Аз го взех от Теленор и изобщо няма кой да ми даде Apple care, ако знаеш начин да си купя отделно, веднага ще го направя.

Чупи се много трудно, гледах видеа, а иначе за драскане май устоява до 7.

Все пак ще сложа стъклен протектор, просто понякога разни бели петънца и други неща ме побъркват.

Сега втори ще махна и ще сложа трети заради това...

Та, как мога да си купя отделно кеър легално?

Поздрави
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

faire

Само от страната, от която е взет телефона. И трябва да се предлага услугата. У нас за съжаление няма.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

ProstoAZ

Това го разбрах, не разбирам само едно:

Когато тръгна да купувам Apple Care +, ме кара да вляза в профила си. Когато вляза в профила си, ми показва моя телефон, който закупих в България от ТЕЛЕНОР (внос от щатите), след което го тества по някакъв начин И МИ ПОЗВОЛЯВА да си закупя легално за този телефон АС+.

Спира ме винаги само това, че нямам щатска карта + адрес. Но аз имам хора там и те могат да го купят. Като го купят, то ще се добави на телефона ми, съответно МОЖЕ да се купи в този случай.

И ако го купя, няма начин в БГ да не ми го признаят, след като е купено легално и е добавено на телефона.

Единствено това се опитвам да си изясня.

Не го купувам на ШАНО, влизам си през APPLE и го купувам легално, то го закача за тел, който вижда там.

Точно тези неща обаче не разбирам със сигурност...
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

ProstoAZ

Бързам да дам обратна връзка, ще напиша и по другите теми:

Купих си телефон iphone 12 преди няколко дни. От Теленор.

Днес си купих Apple Care + през официалния сайт.

Като влезеш през профила си, ако имаш право да си купиш AC+, то си пише на самите ти устройства.

Уловката е, че трябва някой от щатите да го направи, защото продажбата е ограничена до USA.

Пратих пари на приятел по paypal, той влезе и за 5 мин го купихме, а той се появи на телефона ми. Така че това е начинът.

Два извода:

Теленорските продукти, а вероятно и останалите, ги приема като покупки от САЩ.

Става номерът, ако някой през твоя профил ти го купи, защото то ти се добавя на устройството и повече никой нищо не пита.

Дано тази тема помогне и на другите.
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.