Страници: 1 2 [3] | Надолу Начало - НОВИНИ - One More Thing (Прочетена 1294)

thebrainless

Беше достатъчно ясно, че Епъл се опитват да унифицират мобилните си устройства с десктоп, като хардуеър и софтуер, още преди доста години. Всички улики говореха за това. Процесорнните разработки стартираха от iPhone 3GS, ако не ме лъже паметта. Както и да е, за мен всичко случващо се  в момента е game changer. Голяма  стъпка в развитието на копютърната електроника. Намам търпение да видя hi-end продукти с тази технология. До тогава AMD, което от съвсем скоро е в офиса ни,  пълни оргазмично душата ми с производителност - intel - да го духат.

Stay hungry. Stay foolish.
back to top

konstant

На мен лично ми е любопитно дали ще се повтори феноменът Iphone, в тази историческа трнсформация? Дали другите производители на компютри, ще се наложи да копират този модел на обединяване на смартфони и таблети с лаптопи и десктопи? Доколко ще бъде размита границата между отделните видове компютри?
back to top

thebrainless

O бих заложил на това, всичко ще стане едно.

Stay hungry. Stay foolish.
back to top

konstant

https://www.youtube.com/watch?v=59gAjXT7qyw
back to top

Пиф

То голям монстЪр се оказва малкото зверче.
back to top

konstant

Да! Дава направо невероятни резултати. Тази изцяло нова архитектура наистина е голям скок напред.
back to top

bluesky

Добър Вечер на Всички!

Тъй като подобни Разработки се закопчават и с възможно най-силните възможни Патенти, (като цяло, а и всеки възможен елемент), можем да се надяваме, че Apple май-май Ни обезпечи евентуално поредната life-time гаранция за напредничава Технология.
Това са поне 5-10-15 години, (оптимистично), преди другите Играчи на терена да се наемат кой да заобиколи, кой да купи Лиценз относно подобен пробив.
Въпреки че днес всичко се движи дори и по-бързо.
back to top

jell0

Поръчах едмо мини с 16GB памет. Засега ми дават доставка около или след нова година.  Angry
back to top
« назад напред » Страници: 1 2 [3] | Нагоре
Начало - НОВИНИ - One More Thing (Прочетена 1294)
0 Членове и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: