Gogo

Shamen-е, като гледам колко напред е с материала Net за игрите за MacOS и какъв интерес има, що не отвориш един отделен форум за игри?

Предлагам да гласуваме...

".....Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."
К.Иречек, 13.12.1881
back to top

Net

ами за изцяло нов форум не съм навит, по добре е отделен раздел във вече съществуващият си apple-bg.com
back to top

themac

Подкрепям идеята. Явно има голям интерес. Най-добре нов раздел във форуна.

Once you go Mac, you'll never go back!
back to top

shaman

Иска ли питане.... :wink:

Готов е вече    :!:

back to top

Net

Cheesy  Cheesy  Cheesy  Cheesy  Cheesy  Cheesy  Cheesy  Cheesy  Cheesy  Cheesy  Cheesy  Cheesy
back to top

Gogo

Цитат на: "Net"
ами за изцяло нов форум не съм навит, по добре е отделен раздел във вече съществуващият си apple-bg.com

Ако някой не ме е разбрал - нямах в предвид някакъв нов форум, а точно форум игри в Apple-BG форумите.

".....Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."
К.Иречек, 13.12.1881
back to top

Lord Adder

Супер, това е много добре!

Само аз мога ли любезно да помоля админа да премести старите теми за игрите от другите форуми в новия форум за игрите.

- ?!?
- Don't panic! This ship is unsinkable...
- !?!
- Секи да се спасява сам! Women and children first!
back to top

pravdo

Супер идея! Макар че не съм много по игрите ще е много добре да се прибави един раздел "Мак Геймс"

п.

iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой
back to top
« назад напред » Страници: [1] | Нагоре
0 Членове и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: