Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 15:11:07

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 94
Total: 95

94 гости, 1 потребител
Lukcho

Apple TV и Bulsatcom

Започната от McMac, 20-08-2020, 14:10:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

McMac

Здравейте,

Бих искал да помоля някой, който има Apple TV - 4th и/или 5th Generation, ако може да пробва да инсталира Bulstacom апликацията и дали може да се логне в нея и да се гледа тв (стига разбира се да има акаунт). Ако не ви е проблем може и снимка да постнете.

*Варианта с Коди и хакване на Apple TV са ми познати и непрактични за мен, за това да не ги обсъждаме.

Мерси на всеки отзовал се.

Хубав ден

Fifata

А въобще има ли го приложението за Apple TV ?
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

McMac

За това питам

AnotherBoy

Защо не попиташ директно Булсатком, те ще ти кажат.
iPhone XR
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)
Mac mini (Late 2012), 8GB RAM, 120 GB SSD
iPad Air 4 Wi-fi
iPad mini Wi-fi (1-st Gen.)

Adamov

Булсатком приложението го няма за Apple TV. Има го само за iPhone и iPad.

Като цяло има вариант да се заобиколи през xCode и да се инсталира iPad версията, но нямам никаква идея как ще изглежда на екрана.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

AnotherBoy

М да, същото казаха и от Булсатком https://prnt.sc/u2x70b
iPhone XR
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)
Mac mini (Late 2012), 8GB RAM, 120 GB SSD
iPad Air 4 Wi-fi
iPad mini Wi-fi (1-st Gen.)

McMac

Oт Bulsatcom достоверно инфо не може да се получи. Например днес стоях на линия 20 мин. и накрая ми казаха неща, които ги пише в сайта и напрактика ги знаех.

Идеята ми беше тука за 5 мин някой да провери, ако @Adamov ти си проверил, мерси много за инфото. Какъв е варианта през xCode.

До колкото знам (не съм 100% сигурен) мисля, че може да се инсталира Bulsatcom на Xiaomi STB и Xiamoi HDMI TV Dоngle с Андроид, но все пак не ми се иска

bluesky

Добър Ден на Всички!

Имам въпрос.
Когато техническата страна на връзката е обезпечена, (така, както е планирано), какво всъщност се получава като съдържание - информация, филми, забавни програми...?

Какво съдържат подобни канали? И вие какво най-много гледате от тях, кои насочености?
Питам като Човек, който няма, (и никога не е имал), подобни инфо-канали. Затова и питам всъщност.

Съдържанието на програмите, (канали...?), с какво би могло да развие Личността...?
Какво изпускам всъщност?

AnotherBoy

Цитат на: McMac - 20-08-2020, 18:00:26

До колкото знам (не съм 100% сигурен) мисля, че може да се инсталира Bulsatcom на Xiaomi STB и Xiamoi HDMI TV Dоngle с Андроид, но все пак не ми се иска
Аз го ползвам на Xiaomi Mi Box и си работи, имат версия и за android TV за всички поддържани устройства.
iPhone XR
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)
Mac mini (Late 2012), 8GB RAM, 120 GB SSD
iPad Air 4 Wi-fi
iPad mini Wi-fi (1-st Gen.)

McMac

ОК, писах на съпорта за инфо дали ще имат за Apple TV, да видим

Adamov

McMac, да ти кажа честно не съм чел с подробности. Общо взето през xCode се инсталира някакъв профил за дивелъпъри, след което се правели някакви настройки и се лъжело устройството да приеме предварително сваленото приложение. Нещо такава беше схемата. Не съм го пробвал никога.

Що се отнася до съпорта на Булсатком относно приложенията там е тотал щета всичко.

По стечение на обстоятелствата в момента гледам тв на Philips Android TV където съм инсталирал приложението на булсатком. Две години трябваше да чакам тея да си ъпдейтват приложението за да поправят една камара бъгове. Сега за 3 седмици пуснаха 2 версии. Основните проблеми си ги има ама повечето ги решиха.

Така че ако чакаш Булсатком апп за Епъл тв (би било страхотно) може да си почакаш доста.

п.п. Иначе като изключим такива дребни неща от Булсатком съм доволен много. Техен абонат съм вече 8г.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

McMac

Мерси за отговора. дано се напънат и поне отговорят. Иначе ще се наложи да ползвам андроид и/или техните STB, които пак са андроид.

bluesky

Добър Ден на Всички!

С нетърпение чакам да науча ползите от абракадабрата и веднага инсталирам всичко това.

fpyyh

От 3-4 години на 5-6 месеца се сещам да ги питам по темата, нищо не се случва.

thebrainless

Майка ми няма кабелна телевизия, само интернет. Пуска си с еърплей към епъл тв булсатком и си гледа телевизия. В случая работи, ако не си някакъв запален тв фен, гледащ и сменящ канали по цял ден.
Stay hungry. Stay foolish.