Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 14:28:54

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 95
Total: 95

95 гости, 0 потребители

Софтуер За Продажби И Управление

Започната от ggzy, 14-05-2020, 09:12:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ggzy

Най-общо казано софтуер под macOS за магазини, ресторанти и кафе с удобен и гъвкав интерфейс, оптимизиран за максимална скорост на обслужване. Софтуерът автоматизира процесите при продажби, поръчки, плащания, отстъпки, лоялност на клиентите и др.
Това което на мен примерно ми трябва е програма за фактуриране под macOS.

Програмата ще е платена, най-вероятно на абонаментен принцип, според нуждите на всеки един ползвател.
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

KurtiMakarov

Ето едно приложение,работи много добре.
Тук

angelvn

Цитат на: KurtiMakarov - 15-05-2020, 07:28:37
Ето едно приложение,работи много добре.
Тук

Егаси грозния софтуер. Личи от километри, че дизайнер не е наеман. Дори програми за водене на счетоводство има по-красиви (български).
UI designer and developer

bluesky

Колеги!

Прегледайте възможностите на FileMaker Pro Advanced.

Мощен Софтуер, работи под Мас и РС, при това едни и същи Файлове, позволява обработка на огромни масиви данни. Притежава Сървърни възможности.

Готови "шаблони" са налични за всякаква вид дейност, която сте изброили... Лесно се адаптира готов "шаблон" под Вашата конкретна дейност.

Използвам този Софтуер от началото на 90-те, само се UpGrade-ват версиите. Не подвежда, вече толкова "седмици"...

bluesky

В добавка - МОЩЕН графичен интерфейс, можете да го адаптирате под ваш вкус и тест. По неубиваемост тази Платформа Софтуер съперничи с Adobe, т.е. гаранция, че инвестициите ви във време и фундамент ще ви служат задълго.
Препоръчвам.

ggzy

Отговаря ли на Наредба Н-18?
Има ли възможност за връзка с касов апарат, везни и тн. екстри, отговарящи на изискванията на НАП?
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

bluesky

Не съм запознат.
В BG не съм "правил" бизнес - поне в последните няколко десетки години... ;D

Това е един сериозен Софтуер, допускам възможността дори да надвишава изискванията им. Провери внимателно. На Запад, и Изток..., се използва от реномирани фирми, (с уговорка, какво значи реномираност, в общия "бардак", в който превърнаха цели Държави).

В братска Унгария си бях приспособил Софтуера за издаване и на Сметки, и за Оферти...
Един уважаван Печатар, завършил в Германия, който Ми беше и Приятел, а и Спонсор... на Моите Дизайнерски опити и плонжове... Ми показа как той си бе направил Софтуера така, че тяхната контролна система не може да засече нищо нередно в издаване на сметки, както и да се издават... ха, ха, хааа...
(За малко да му стана зет..., само вродената Ми коректност ме спря, щерката явно беше навита - една унгарска красавица..., завършила типография в Щатите, шеф на Рекламна Агенция... а Аз по това време купувах огромни рекламни площи - чичко паричко, така да се каже...).

С "темплейти" съм сигурен, че ще се получи лесно до ниво, да се спазват изискванията на контролни органи и да има законност.
В краен случай всеки уважаващ себе си Програмист ще се справи с лекота.