Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-04-2024, 01:28:54

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 853
  • Latest: Robertomima
Stats
  • Общ брой публикации: 82 635
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 125
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 95
Total: 95

95 гости, 0 потребители

Въртят ми се глупости в главата....

Започната от Fifata, 22-04-2020, 09:00:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Fifata

Та дилемата ми е, че искам да си взема нови слушалки. Много се радвам на старите ми AirPods, ама се чудя да си взема AirPods Pro.
Тук обаче идва дилемата за дали да взема оригинал или копие. Гледам има доста копия и работят на 100% екстрите, но не знам звука как е. Аз слушалките ги ползвам само и единствено за разговори. Така че не ме бъркат толкова качествата на музиката. Интересува ме дали работят за разговори като оргиналниге?
Все пак разликата е 400лв между двата вида :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

bluesky

Само за разговори - това значи, че ще използваш главно средните им честоти, (преведено на формален технически език).

Разликата между "марковите" и "по-обикновените" е, казваш - 200 евро.
Това са ти, засега, параметрите, които сам си си задал.

Аз, лично, бих си запазил 200-та евро за живоспасяващ елемент, например, подходяща ютия, със щепсълчета към нея. Не налагам мнение, обаче.

faire

Щом са ти за разговори, ползвай си старите. Про-то имат шумоизолация, която е супер, но не винаги е безопасно да се ползва. На мен про моделът ми беше по-неудобен и ми излизаха от ушите. Трябваше да си взема мемори пяна тапи от али, за да се оправят нещата. Сега съм доволен от тях. Стават и за самолет (не, че скоро ще се лети нанякъде).

В никакъв случай не си взимай реплика, звукът е ужасен. По-добре си вземи просто друга марка блутуут тапи.

Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.