Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 12:20:27

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 80
Total: 81

80 гости, 1 потребител
forka2k

Програма за запис на разговори

Започната от Gushev, 04-04-2020, 16:29:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Gushev

Здравейте,търся добра(изпитана) програма за запис на разговори.Ако някой има някоя която ползава или е чул че е добра нека да пише.Благодаря ви предварително.

Henshiro

има някава драма с разговорите и всички апове мисля, че пренасочваха към друг номер, който записва.
Аповете са платено и то яко платени :(
Исках да запиша едни как ми искат пари от някаква фирма за дългове, ама софтуера беше колкото дълга :D

thebrainless

Няма такава, дори за адски "много пари", защото противоречи на закони и цялостната политика на Епъл. До колкото съм чувал има такива за джейлбрейкнати телефони. Един от първите ми телефони - Моторола, имаше директен бутон с който можеше да записваш до минута и половина. Това е опция, която от тогава насетне ми липсва във всеки телефон. Някой ти диктува адрес, телефон - натискаш и записваш.
Stay hungry. Stay foolish.

bluesky

Всичко, което би могло да спомогне на Гражданите и да се защитават, (и отстояват правата си, и с технически средства...), липсва, прекалено е скъпо или просто е забранено...

Тук някой Ми говореше за "конспирации"...? ;D

"Събитията" днес доказват същото, само че, в сравнение с липсваща или скъпа програма, умножено по милиард...

Бъдете СилНи, бъдете ЗдраВи!

faire

За джейлнати телефони има и пак са платени :) за андроид май се намират по-лесно. Там правила много не важат.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Fifata

Понеже няколко пъти са ме питали за такава програма... На мен по интересно ми е, за какво ви е такава програма? Като запиша разговор после за какво ми е да го пазя? Какво толкова ще се говори, че да трябва да го пазиш :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Пиф

#6
На мен преди време също ми се наложи да търся подобна програма. Поводът беше следния:
Имах двама клиенти, които много мразеха да пишат (а може и да не могат :) ). Практиката им беше - вдига телефона и това, което би трябвало да се формулира като писмено задание започва да ми го говори, при това силно несвързано и противоречиво. Лошото им беше, че освен това и не помнеха какво говорят. Опитите ми да ги накарам да напишат това официално претърпяха пълен неуспех. С единия дори си казахме истината в очите и вече не ми е клиент. Но другият държи да работим заедно и да не пише. Та, затова се принудих да търся подобен софтуер - хем аз да мога да извадя смисъла от многото брътвежи, хем да се предпазя от любимия ми лаф "ама аз ти казах друго...."  
Намерих една подобна програма (не и помня заглавието), сложих я тестово, след ден я изтрих, защото беше пълно дърво, и след 3 дни ми хвъркнаха близо 300 лв от кредитната карта. Защото не прочетох дребното текстче, с което се обяснява, че сложиш ли я, трябва изрично да потвърдиш отказа си от абонамента, в противен случай самото инсталиране без категоричен отказ се счита за договор за абонамент. Започнаха едни обяснения с Епъл, съвети за лоялност и т.н. и след месец - месец и нещо ми върнаха парите. Та така приключих дарамите с подобен софтуер.
А и с въпросния клиент попроменихме леко стила на работа и се разбираме вече криво-ляво и без подобни глупости.

philipz

Програмата се казва SuperRecorder X+, но е задължително jailbreak. А нуждата се разбира когато ти потрябва  :)