Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 12:54:05

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 83
Total: 83

83 гости, 0 потребители

Photoshop 2020

Започната от ax, 02-04-2020, 10:08:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ax

Здравейте,

Можете ли да ми препоръчате торент, от който мога да си сваля читава версия на photoshop 2020 + crack (ако има ще е супер).

Благодаря превдарително!

Константин

Здравей, има отделна тема за MAC OS SOFTWARE от мен.
Провери там за линка за облака.
В момента качвам 2020, не беше свален понеже го пренесоха в друга тема в торентите. Имай пвредвид че не е тестван дали работи и се инсталира добре. Там има и предишни версии.
Разрови се ще го намериш в съответните категории.
Имам около 20-30 ГБ оновени програми, но ще ги кача през уйкенда.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

ProstoAZ

Приятелю, като качваш ресурсите, проверяваш ли ги?

И друг път съм те питал.

Каченият днес dmg с Photoshop е неотваряем.

Омръзна ми с тези калпави файлове. Отваря се само пачера, въпреки че виждам, че са 2 ггб, са ще се ядосвам цяла вечер как да го отворя...
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

bluesky

Когато получаваш нещо ДАРОМ, минимумът е да си траеш, ако нещо не е както трябва... кой разбрал, разбрал...

Константин

#4
Добро утро,
Извинявам се за неудобството и за загубеното време за колегите.
Аз не ги проверявам, дори написах за това в предишният отговор.
Самият аз използвам други продукти които съм си ги купил.

Аз нямам такава възможност да проверяавам всичко което качвам в облака, това са над 700ГБ програми, игри, операционни системи. Практически това е невъзможно.
Освен това за да се провери нещо, когато всеки месец илиза нов ъпдейт и има останали leftovers които могат да пречат или да окажат влияние на новата инсталация е нужно всеки път аз да съм с чиста ОС за да има гаранция че ще работи.
Плюс това не си мислете облака който използвам е безплатен, за него съм платил и е избран защото дава прекрасна скорост за upload/download.
Допълнително ще кажа че много торенти са толкова хитро направени, че когато се опирваш да изтеглиш нещо, всеки път ще ти се отвори нов прозорец или линк койото води до нещо друго.

В крайна сметка го правя за тези които незнаят къде и да го намерят, гаранция не давам, понеже самият аз това не го използвам. Риск има винаги, след като е безплатно, не очаквай да получиш сертификат и лицензия за използване.

Аз ще проверя сега файла за да видя дане би да се е счупил при качването или при тегленето ми.


Цитат на: ProstoAZ - 02-04-2020, 22:49:52
Приятелю, като качваш ресурсите, проверяваш ли ги?

И друг път съм те питал.

Каченият днес dmg с Photoshop е неотваряем.

Омръзна ми с тези калпави файлове. Отваря се само пачера, въпреки че виждам, че са 2 ггб, са ще се ядосвам цяла вечер как да го отворя...
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Константин

Здравейте още веднъж,
току що проветих файла на компютъра ми, всичко е наред. Като се монтира образа излиза Adobe Zii и там ища папка Extras, всъщност ако сте проверили, това е инсталацията на Фотошопа.

Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

ProstoAZ

Koce, не ми обръщай внимание, аз вчера бях подивял направо, че нещо не можех да направя и ми беше черно пред очите:)

Естествено, че благодаря за услугите, които правиш и предлагаш.

Самият аз възползвам често от тях.

А блускай отдавна е на силни наркотици, тайно подозирам.
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

Константин

Разбира се!
ти провери ли това за което писах, Отвори папка Extras и там би трябвало да видиш инсталацията на фотошопа.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

bluesky

Радвам се, че си се вкарал в нормите... дори с "помощ"...

И добре е да се определиш... когато ..."...подивееш направо..."... КАК точно подивяваш... само за този, който Ти дава нещо ДАРОМ, или за всички останали също... или за останалите не се отнася...?

А реакцията Ти е точно такава... за онзи, който Ми дава... ..."... бях подивял..."..., а за онези, които Ми казват: ...Човече, осъзнай се - на харизан кон зъбите не се гледат... обезателно или "смъркат нещо, или не е ясно на каква диета са"...

Всичко, естественно, е шега... обаче частичка Истина има...
Всеки може, и има право, да изрази и емоция... и естественно, ще получи и реакция, ако не оттук, то оттам... и ТОВА точно вкарва нещата в правилен ритъм отново...
И няма нищо лично - повишил си тон, казали са Ти да пазиш тишина... по-коректно има ли...? Ха, ха, хаа...

Слава Богу, познаваме се не от вчера, (дигитално)... Винаги ще Ви се случват разни неща - въпросът е, как реагирате на тях... Отнася се за всички, включително и за Мен.

И да, правилно - скоро ще Ви напиша какво точно "смъркам"... в друг Пост... фотографиите вчера вече ги направих.
Специални поздрави за ProstoAZ и Константин!

Прекрасен Ден на Всички Колеги!


ProstoAZ

Прекрасен да е:)
Оправих се иначе, да:)
iMac 24", 2022, 8 GiB
MacBook Air 13", 2017, 8 GiB
MacBook Pro 13", Mid-2012, 16 GiB
iMac 21", 2012, 8 GiB
iPhone 13 pro/128 GiB
iPad Pro 2020 /128 GiB
iWatch ULTA, 2022
AirPodsMax
FitPro_drDre.

noother

Привет на всички!
Не знам за каква работа е необходим въпросният Фотошоп, аз се занимавам на средно любителско ниво с Адоби фото пакета и скоро си говорихме с колега, че конкретно Фотошоп 2016 е най-малко лаком откъм ресурс на хардуера. Аз лично съм с последните версии, тъй като съм с платен абонамент, но си мислех да направя чиста инсталация и да тествам. Ползвам и друг софт от Адоби, незакупен, по-точно се уча на Файнъл кът, Премиер и Афтър Ефектс и вероятно тях няма да ги купувам.
iPhone Xr
Macbook pro 15"
MacMini late 2014

bluesky

Относно PhotoShop - при сериозни Публикации, (принт или онлайн), никога не се използват никакви екстри (евтини ефекти и пр., ...никога).
Това е неписан Закон във Визуалната комуникация.

В такъв смисъл, всяка версия на въпросната Програма, след PhotoShop 3.0... (1991-1993)...?... е ДОСТАТЪЧНО ДОБРА за професионална работа. ;D


angelvn

Само че ако ти трябва за уеб дизайн, пък и не само...като не си на близка до текущата версия ще имаш проблеми при ползването на файловете.
Преди CC версиите Photoshop няма артбордове. Няма поддръжка на маски върху групи и прочее неща, които са се превърнали в стандарт.
Който е решил да се учи да работи със софтуера - може да се възползва от 30 дневния пробен период. След което вече научен да отделя по 40+лв за абонамент на приложение или не помня колко беше общо.
Ако има приятел може да си делят абонамента.
Ако е балканско циганче...има кракнати сравнително пресни версии.

Когато някой е решил да се развива и печели пари от нещо е нормално да си купи/плати за инструменти за да го упражнява.
Срещу 120лв с ДДСна месец се добива достъп до всички приложения на Адоб, включително 100GB облачно пространство и достъп до библиотеката им с шрифтове + няколко безплатни сток снимки (не помня дали не бяха само бонус при започване на нов абонамент).
Ще можете да участвате в лекции, конкурси, курсове.
UI designer and developer

Константин

Относно коментара "Ако е балканско циганче...има кракнати сравнително пресни версии." в известен смисъл или до някаква степен нека да кажем всички тук сме балкански циганчета, и много се надявам да го казваш с позитивна нотка, иначе хвърляш много негаэтивен и може да се каже обиден коментар.

Разбира се че ако ти имаш бизнес и желателно е да си плащаш за софтуера, койото ти храни бизнеса за да бъдеш конкурентно способен и на равно с тези които го правят, иначе използването на пиратски софтуер за да подриваш цените е престъпление.

Това с парите всички го могат, дори чехлите ми го знаят.
Не съм убеден че всички във Форума получават заплати по 4-5000 лева (чисто) и си купуват всичкият софтуер за домашно използване.

Пиша, защото се чувствам отговорен за това че поддържам този облак със софтуер, където почти всичко е кракнато (има и безплатни програми разбира се). Макар и изобщо да не използвам това което е там, самият факт че го правя за някои от вас, ме равнява със статуса циганче.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

thebrainless

Фотошоп ми изглежда като програма, която е спряла развитието си от момента в който сложиха rotate canavas, нещо което силно желаехме много версии преди това. За щастие, почти не ми се налага да отварям тази по-скоро глупава програма.

Колкото за умозаключението, кой на какви наркотици е, може да си го спестиш лично за себе си. За разлика от всички други форуми, тук от самото начало (2006-7 мисля беше), когато бяхме стотина+ юзъра и появата на нещо в раздел магазин си беше малко събитие, тонът винаги е бил по-скоро дружелюбен. Много ми се иска да продължи да бъде на това ниво. Всеки си има своите странности и различия, но това е Мак форум и ние самите като Apple юзъри сме различни от една друга много голяма група, на която им бъркаме в здравето с този факт, и понясяме обиди от тяхна страна, нали така?
Stay hungry. Stay foolish.