Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 17:16:11

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 67
Total: 67

67 гости, 0 потребители

Добавям в Family Sharing с платени Music и TV+ за HBO GO

Започната от cyberman, 26-02-2020, 21:14:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

cyberman

Здравейте имам едно място в Family Sharing.
Имам платени Apple music и TV+.
Добавям срещу акаунт за HBO GO с приоритет са тези които предложат HBO GO VIP.
iMessages 0894411045 или Viber

nickeyar

Ужас. Това само в България може да се види....................

cyberman

Невиждам нищо странно, плащам по 30+ лв за абонаменти. От 6 разрешени има свободно. Защо да не го предложа срещу нещо отсреща. Не го продавам а заменям.

stankov.s

Цитат на: nickeyar - 27-02-2020, 19:08:57
Ужас. Това само в България може да се види....................

Да, има доза иновативност. И аз предлагам, при това със няколко стотинки завишена цена. Целта ми не е да се рекламирам в този пост а да разбера, защо е грешно да си намалиш разходите ? UBER съществуват от споделения транспорт, а в случая дори не говоря да печеля. Просто си намалям разходите
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

nickeyar

по тази логика, що не пуснете и жените си малко по чуждо, така и техните разходи ще приполовите.   ;D::)

stankov.s

Цитат на: nickeyar - 29-02-2020, 22:45:12
по тази логика, що не пуснете и жените си малко по чуждо, така и техните разходи ще приполовите.   ;D::)
Тази логика е в твоята глава или просто опит ?
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

bboyg

Не виждам защо толкова се впрягате... При положение че живеем в най-мизерната и бедняшка точка от ЕС, такива неща са повече практични, отколкото "ужасни".

cyberman

Мисля че е по-добре да си плащам за музика и филми отколкото да ползвам торенти. Съфорумника който ме хули, дали плаща за подобни услуги.

bboyg

Интелектуалната собственост не е много на мода по тия географски ширини. Аз също плащам за музика, игри и прочее, и ако мога да мина метък и да плащам по-малко, защо не.

bluesky

"интелектуална собственост" (в кавички, и с малка буква...) е измислица на мулти-ийюдейските корпорации, за да ви лишат и от малкото възможности, които имате... Всички "закони" на патентните бюра са в услуга на големия капитал, който, от своя страна, на безценица "купува" (чети граби) ВСИЧКИ талантливи собственици на Иновации, а интелектуален труд получава наготово, разрушавайки Държава след Държава. ----------- Талантливите и работни хора, естествено, преминават на "по-висок" потенциал... загърбвайки регионите, които са ги родили, изучили и хранили... Така капиталът безхитростно до-унищожава тези, от които сам се храни.

cyberman

Радвам се че си побъбрихме ;).
Нямам против за всичко казано, всеки има право на избор и то се вижда на практика.
Честито на съфорумника който се възползва от предложението ми. Сега слуша музика на воля, гледа TV +, закипените от мен приложения и филми.

nickeyar

Хехе... не се впрягайте, колеги...
Аз лично плащам за Нетфликс, HBO GO и Аmazon Prime, но пък не плащам за кабелна телевизия, понеже съществуват начини да гледам по Интернет.

Цитат на: cyberman - 05-03-2020, 17:00:16
Честито на съфорумника който се възползва от предложението ми. Сега слуша музика на воля, гледа TV +, закипените от мен приложения и филми.
Браво! Като спестите за Ферари да ни повозите! :)))))

Мир.

bluesky

Тъй като стана дума за "интелектуална собственост", само да ви напомня какво значи "регистрация" - понятие, въведено от англо-езичните...

----------------------------------------------------------------
" ,,Регистрация" произхожда от латинската дума ,,rex, regis", което значи кралски. Помислете си какво се случва с това, което ,,регистрирате" – вие предавате законното си право на собственост на Короната. Когато публично ,,регистрирате" нещо, корпорацията наречена правителството става законен собственик, за вас остава само правото да го ползвате, а за да го ползвате трябва да плащате ,,данък за ползване", в който се включват всички възможни данъци – ДОД, данък социално осигуряване, данък върху продажбите, данък върху собствеността и т.н. вместо законосъобразните данъци – митата и акцизите. За да не си личи, че сега правителството притежава собствеността, която сте регистрирали, тя се записва на име, което толкова много прилича на вашето, че не можете да направите разликата. Това ИМЕ обаче, се притежава от правителството. Ако вместо това изберете да документирате собствеността си, вие си запазвате статута на ,,притежател на собствеността". Това е едно от най-важните неща, които ще научите във връзка с деловите ви отношения.

Най-удачния пример за ефекта от регистрацията е актът за раждане. Една банкрутирала единица – град, щат / провинция, държава – не може да извършва търговски сделки. Какъв е изходът? Тъй като USA / CA са в неплатежоспособност от преди няколко десетилетия поради липсата на веществени активи като злато и сребро, единственият актив, който им е останал са мъжете и жените, както и труда им. Ние сме обезпечението за лихвата по заема от Световната банка. Всеки от нас е регистриран чрез акта си за раждане. Хазната емитира облигация въз основа на акта за раждане, която се регистрира на фондовата борса и се купува от банката на Федералния резерв / Банк ъф Канада*. Облигацията е обезпечение за емитирането на банкноти. Облигацията се съхранява в попечителски депозитар (Depository Trust Corporation). Ние сме гаранцията по тази облигация. Нашия труд и енергия се заплащат в бъдещето. Ние се превръщаме в средство за преотстъпване на енергия. За да предостави необходимите стоки и услуги, американското / канадското правителство емитира търговската облигация (разписка за получен заем), която се гарантира от собствеността, труда, телата и живота ни като средство за плащане на дълга (фалита). Тази търговска облигация превръща всички нас в движимо имущество (собственост). Ние не сме нищо повече от ,,човешки ресурси" и обезпечение по дълга. Това се извършва без нашето знание или съгласие, чрез вписването (регистрацията) на актовете ни за раждане. Когато майките подават молба за издаване на Акт за раждане, тази молба се регистрира. Законната собственост над бебето и след това се прехвърля от майката на Държавата. Майката остава само с ,,валидни по справедливост" права над детето си, които тя може да ползва само срещу заплащането на ,,данък за ползване". Тъй като бебето не е нейна собственост, тя трябва да се отнася към него по начина, по който собственикът иска."

Мери Елизабет Крофт
-----------------------------------------------------------------