Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 10:44:37

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 80
Total: 80

80 гости, 0 потребители

Казус с батерии на iPhone

Започната от stankov.s, 01-02-2020, 22:22:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

stankov.s

Телефоните се ползват от жена ми. 90% телефония и няколко съобщения по Viber на ден. Първо iPhone 5C. Работи, батерията показва например 50% и телефона изгасва. Смених и го с друг, 6S. След 3 месеца, също. Новозакупен SE, тъкмо изтича гаранцията и същия проблем. Очевидно тя не ги ползва правилно, защото моите 6 и 7 Plus не правят такива сривове.
Дали са батериите ?
Благодаря !
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

angelvn

Нямат ли гаранция тези телефони?
UI designer and developer

bluesky

..."...муцка, от известно време ми свети някаква лейка на бордното табло на колата... какво ли значи това...?... муци, може пък да ти напомня, че е време да си полееш цветята..."... ;D

stankov.s

Цитат на: angelvn - 02-02-2020, 19:41:55
Нямат ли гаранция тези телефони?

Всички са с изтекла гаранция вече. SE-то, Бена ми го изпусна оше в началото и екрана е отлепен ( по-точно се усеща като леко изпъкнал при натиск ) и съответно гаранцията не важи.
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

bboyg

За да се държат така тези телефони и по-конкретно батериите им, значи едно че се зареждат явно гьотере и второ - нещо натоварва рязко батерията при употреба - дали някоя тежка игра, дали се ползва за hot spot, дали проблеми с обхвата...

stankov.s

Цитат на: bboyg - 06-02-2020, 12:02:55
За да се държат така тези телефони и по-конкретно батериите им, значи едно че се зареждат явно гьотере и второ - нещо натоварва рязко батерията при употреба - дали някоя тежка игра, дали се ползва за hot spot, дали проблеми с обхвата...

Да, жена ми ги зарежда, когато и светне на нея. Иначе натоварването е телефония. Така или иначе, ясно че ще се сменят батерии.
Благодаря за сверката на часовника :) !
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !