Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 20:40:06

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 55
Total: 56

55 гости, 1 потребител
dreben

Въпрос относно батерия за MacBook Air 13" 2017

Започната от byurhanbeyzat, 11-01-2020, 12:44:30

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

byurhanbeyzat

Здравейте,

Имам лаптоп macbook air 13" 2017 на около 2 години и преди 4-5 месеца започна да се изключва внезапном но беше доста рядко и със времето започнаха да се зачестяват и скоро разбрах, че е от батерията.
Като статус на бетерия излиза "Service Battery".

Опитах с различните методи за ресет на MSC чип и т.н. но няма промяна.

Та въпроса ми е дали ще е по-добре да го изпратя на сервиз като iStyle (на който не ми се изпраща просто така на някъв адрес с куриер и ако има други и по-близо до Русе/Разград приемам) или да го сменя сам (гледах го няма нищо особено като новите модели) и ако да откъде да си купя батерията?

Поздрави.

angelvn

Може да се консултираш с Криейтив Център (да ти дадат цена предварително) и да го пратиш до сервиза им в София или Варна. Мисля, че после даваха 6 месеца гаранция за батерията, но може и да те излъжа.
UI designer and developer

Otarusen

Ваши знания позволяют мне двигаться дальше, независимо от того, сколько проблем.

bluesky

Otarusen!

Добро Пожаловать на Етот Сайт! Всегда ради видеть Вас здесь!

Константин

зарежи го, този е спамер:)
-бонжур бл*дь!
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

AnotherBoy

И аз от няколко месеца имам проблем с моя macbook pro (от подписа), уж е на 15-20 % и изгасва, като го включа ми показва, че няма батерия. Слагам го на зарядно - показва 15% примерно. Гледах данните на батерията - не й е паднал напълно капацитета, но явно вече не става. Ресетнах SMC & NVRAM, но май нещата отиват към смяна на батерията.
Някой има ли представа колко ще струва това?
iPhone XR
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)
Mac mini (Late 2012), 8GB RAM, 120 GB SSD
iPad Air 4 Wi-fi
iPad mini Wi-fi (1-st Gen.)