Fifata

Гледам от няколко дни, че каквото и да напиша ми дава грешка. То го е качило като мнение или тема, но мен ме изхвърля с някаква грешка и трябва да рефрешна.
Както наблюдавам и теми по 3-4 пъти качени една след друга и т.н.?

iPhone X black 256GB FO
iPad Pro 12.9 2th gen
Apple AirPort Time Capsule3st gen
Apple Airport Express 5st gen
Apple TV 4
Apple Watch 44mm Black
iMac 27 5K i5 late 2015
back to top

Пиф

Не е само при теб, явно е при всички.

Чакаме Шамана да изпълни някой от магическите си ритуали и всичко да стане ток и жица. Но от друга страна едва ли точно форума му е на главата в момента, всеки си има грижи, приоритети ....   когато - тогава.

Просто, пускайки пост имайте едно на ум, че вади съобщение за грешка, но поста си е редовно качен (така поне няма да ги има повторенията).

Последна редакция: 08-01-2020, 10:22:12 от Пиф

back to top

Fifata

Я не бръзам, как се вика Smiley
Ама да си питам за всеки случай Wink

iPhone X black 256GB FO
iPad Pro 12.9 2th gen
Apple AirPort Time Capsule3st gen
Apple Airport Express 5st gen
Apple TV 4
Apple Watch 44mm Black
iMac 27 5K i5 late 2015
back to top

Metal

Много неприятен проблем. Току що напусках 5 съобщения без да знам какво става, а не мога и да ги изтрия!

Шамане моля те да погледнеш, когато ти остане малко време. Ако имаш нужда от помощ свирни.
back to top

Adamov

Това съм го репортнал на Павката още на 17.12.19г. Предполагам, че просто е доста зает (надявам се да няма сериозни проблеми) и затова още да не е отстранен проблема.

Apple Mini 2014
Apple MacBook Air 2017
Apple iPhone X
Apple Watch 5
Apple iPad 7th gen
Apple Music
Apple TV 4th gen
back to top

bboyg

Bye bye черна тема. Hello работещ форум  Grin Grin Grin
back to top

kocetokz

Ами, пак си дава грешки.

Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.
back to top

shaman

мдаа.. Дилемата е голяма, защото нещо се прецака базата данни Sad А не ми се иска да загубя и темата.. Засега мисля какво да направя, като реша - ще пиша.

back to top

faire

Шамане, моля те оправи по някакъв начин форума, защото в tapatalk в момента е напълно неизползваем..
Виждам само теми с нови постове в тях. Пиша пост. Или мнението ми се слага 2 пъти, или изобщо не се поства и губя написаното. Не мога да вляза в никой от подфорумите. Навсякъде дава грешка. Отдавна ползвам само tapatalk за форуми (вярвам, че не съм единствен) и в момента тези проблеми доста ме възпрепятстват... Sad
Ако има нужда от някаква помощ, било то техническа, тестерска или финансова, кажи...

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.
back to top

shaman

Мога да опитам, но ще се наложи да направя ъпдейт, а с новия ъпдейт ще загубим темата... Sad

back to top

bboyg

Загубихме Джобс и чара на Apple, темата ще я преживеем  angel
back to top

Adamov

Теамата е наистина страхотна, ама май е по-добре форума да ни работи като хората. Направо ми секва кафето като влезна и видя една тема 15 пъти Cheesy

Павка, може ли да избираме цветове?! Grin Grin Grin

Apple Mini 2014
Apple MacBook Air 2017
Apple iPhone X
Apple Watch 5
Apple iPad 7th gen
Apple Music
Apple TV 4th gen
back to top

bluesky

...ако не забравяте, че Форумът ще ви "сигнализира за грешка", а грешка няма, става... т.е. неудобно е за онези, които пишат рядко, а четат много... т.е. никога не споделят "техните си открития"... Grin

Черно-антрацитната Тема си се превърна в Класика, без съмнение, като символ на Форума.
Бих Я пазил, на всяка цена, в пределите на възможното.

back to top

iLili

Не харесвам черни теми, изморяват ми очите.

MacBook Air (2019)
back to top

Adamov

В интерес на истината и мен през деня ме натоварват. Включително и тази тук. За вечер е удобно.

Няма ли опция да се направи темата динамична (по избор)?

Apple Mini 2014
Apple MacBook Air 2017
Apple iPhone X
Apple Watch 5
Apple iPad 7th gen
Apple Music
Apple TV 4th gen
back to top
« назад напред » Страници: [1] 2 | Нагоре
0 Членове и 1 гост преглежда(т) тази тема.

Отиди на: