Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 21:05:56

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 91
Total: 91

91 гости, 0 потребители

Само на мен ли форума не ми работи като хората?

Започната от Fifata, 08-01-2020, 10:13:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Fifata

Гледам от няколко дни, че каквото и да напиша ми дава грешка. То го е качило като мнение или тема, но мен ме изхвърля с някаква грешка и трябва да рефрешна.
Както наблюдавам и теми по 3-4 пъти качени една след друга и т.н.?
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Пиф

#1
Не е само при теб, явно е при всички.

Чакаме Шамана да изпълни някой от магическите си ритуали и всичко да стане ток и жица. Но от друга страна едва ли точно форума му е на главата в момента, всеки си има грижи, приоритети ....   когато - тогава.

Просто, пускайки пост имайте едно на ум, че вади съобщение за грешка, но поста си е редовно качен (така поне няма да ги има повторенията).

Fifata

Я не бръзам, как се вика :)
Ама да си питам за всеки случай ;)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Metal

Много неприятен проблем. Току що напусках 5 съобщения без да знам какво става, а не мога и да ги изтрия!

Шамане моля те да погледнеш, когато ти остане малко време. Ако имаш нужда от помощ свирни.

Adamov

Това съм го репортнал на Павката още на 17.12.19г. Предполагам, че просто е доста зает (надявам се да няма сериозни проблеми) и затова още да не е отстранен проблема.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bboyg

Bye bye черна тема. Hello работещ форум  ;D ;D ;D

Константин

Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

shaman

мдаа.. Дилемата е голяма, защото нещо се прецака базата данни :( А не ми се иска да загубя и темата.. Засега мисля какво да направя, като реша - ще пиша.

faire

Шамане, моля те оправи по някакъв начин форума, защото в tapatalk в момента е напълно неизползваем..
Виждам само теми с нови постове в тях. Пиша пост. Или мнението ми се слага 2 пъти, или изобщо не се поства и губя написаното. Не мога да вляза в никой от подфорумите. Навсякъде дава грешка. Отдавна ползвам само tapatalk за форуми (вярвам, че не съм единствен) и в момента тези проблеми доста ме възпрепятстват... :(
Ако има нужда от някаква помощ, било то техническа, тестерска или финансова, кажи...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

shaman

Мога да опитам, но ще се наложи да направя ъпдейт, а с новия ъпдейт ще загубим темата... :(

bboyg

Загубихме Джобс и чара на Apple, темата ще я преживеем  :angel:

Adamov

Теамата е наистина страхотна, ама май е по-добре форума да ни работи като хората. Направо ми секва кафето като влезна и видя една тема 15 пъти :D

Павка, може ли да избираме цветове?! ;D ;D ;D
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bluesky

...ако не забравяте, че Форумът ще ви "сигнализира за грешка", а грешка няма, става... т.е. неудобно е за онези, които пишат рядко, а четат много... т.е. никога не споделят "техните си открития"... ;D

Черно-антрацитната Тема си се превърна в Класика, без съмнение, като символ на Форума.
Бих Я пазил, на всяка цена, в пределите на възможното.


iLili

Не харесвам черни теми, изморяват ми очите.
MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

Adamov

В интерес на истината и мен през деня ме натоварват. Включително и тази тук. За вечер е удобно.

Няма ли опция да се направи темата динамична (по избор)?
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd