Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

29-03-2024, 06:59:08

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 842
  • Latest: stewartsPat
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 131
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 55
Total: 56

55 гости, 1 потребител
BuSteR

iPhone 11 Pro зашита на дисплей

Започната от vkochev, 02-01-2020, 10:15:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

vkochev

Здравейте колеги и з амного години!

Няма да се оплаквам, колко зле е новия дисплей на 11 Pro...
Директно на въпроса, някой знае ли някъде да се продава защитно фолио, подчертавам фолио, не стъкла и нано гелове, търся си фолио от най тънките за екрана на iPhone 11 Pro - целта е проста защита от малките надрасквания - къде ли не ходих, но навсякъде ми предлагат стъкла 3D, 4D 17D, които на мен са ми прекалено дебели.

Благодаря предварително!

bboyg

В AliExpress провери ли? Напоследък само там намирам фолиа. Както казваш, по магазините само стъклария...

vkochev

В алито не съм гледал - не го ползвам като цяло, но пък в Dice намерих 2 бр. за 19 лв.
Купих си последните 3 опаковки по 2 бр в опаковка, та дано от 6 фолиа сложа поне едно като хората ;)

Adamov

Отиди някъде да ти го сложат. Аз така съсипах протектор за 60лв. и се отказах :D Имам много яки протектори фолио за часовника. Пратиха ми ги от Англия. Първото така го сложих, че ми идеше да плача 2 дена. Слава богу балончетата се оказаха благосклонни и изчезнаха.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bluesky

Ако го полагаш така, както се полага тапет... отначало САМО от края... и после гладиш с пръсти... (показалец...?) постепенно от средата към краищата... (тип елхичка, борче...) и постепенно, (действително постепенно)... го налагаш като вълна... (би могъл да разгледаш подобна Схема на полагане в Мрежата... сигурно имат графично описание...)... - би трябвало да се получи добре.

Успех!