Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 18:14:29

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 841
  • Latest: MiltonGek
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 100
Total: 100

100 гости, 0 потребители

Iphone X - проблем със звука при разговор

Започната от bumblebee, 08-09-2019, 09:55:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

bumblebee

Пичове, досега не бях имал проблеми с нито един телефон от Apple, но явно за всичко си има първи път.
Когато говоря по телефона, не се чува отчетливо отсрещната страна какво ми говори. Има някакво пръщене или все едно ми говори през фуния, може да е смешно, но единствено така мога да го обясня. Доста трудно разбираемо е и започна да ме дразни доста. Когато съм на speaker няма никакви проблеми, чува се отчетливо, но при нормален разговор доста трудно разбирам какво говори другия човек.

Henshiro

споделям същият проблем със същият телефон :) като в допълнение ще кажа, че моят прави и гдно (поне според мен снимки)
Вземи една четка за зъби и изтъркай малко вътре (нова четка :) )
после с клечка за уши и малко алкохол ( спирт най-добре... аз ползвах ракия щото нямах спирт  ;D ) почни да търкаш.
Ако не се оправи търси сервиз

bumblebee


stankov.s

Занеси го в сервиз да ти почистят говорителя. Аз имам същия проблем със всеки телефон. В прашна среда го ползвам.
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

Henshiro


bboyg

Където и да го занесеш, после забрави за "водоустойчивост", което е и главната причина телефоните от 7 насам да са с кофти звук...

stankov.s

Цитат на: Henshiro - 10-09-2019, 11:18:54
то ясно, но кой сервиз :)
Моя го ремонтираха гаранционно в БУЛГРАМ ( А1 ). Къпах го в морето, нямаше проблем.
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

Henshiro

аз сега реших да пробвам пак и взе, че се оправи.
та значи...преди го четках с една четка (най-евтината дето намерих) за зъби и нямаше ефект. Тук в офиса намерих моя стара CURAPROX ultra soft 54600 ( има ги навсякъде ама са малко скъпи към 5-6 лева). С много мек и тънак косъм са. Та почетках внимателно с нея и воала...
та преди да го носиш на сервиз пробвай.... ако не друго, поне ще имаш четка  ;D