Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

28-03-2024, 11:11:09

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 840
  • Latest: Seo-Ul-hob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 113
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 58
Total: 59

58 гости, 1 потребител
smile_g

Проблем с приложението Mail

Започната от tiru_liru, 24-09-2019, 14:10:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

tiru_liru

Привет на всички от ъпгрейта с iOS 13 имам следните проблеми :
Единият е с батерията , която пада 2 пъти по-бързо , а втория и по-важен е , че приложението за поща ми дава  loading след отваряне на какъвто ми да в мейл. Трябва да ги отварям с приложението на gmail,за да разбера какво пише ! Някой имал ли е подобен проблем и как се е справил с него , защото е леко дразнещо това . Телвфонът е iPhone X .
Благодаря предварително
Поздрави

Adamov

Днес би трябвало да пуснат 13.1. Надявам се, че ще ти разреши проблема. Иначе аз съм с 13 от бета 1 (сега и бета на 13.1) и не съм имал описаните проблеми.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bboyg

Аз други панаири имам с Mail приложението, но като цяло е бъгня. За батерията - да, определено пада по-бързо!

turieca

При мен на лаптопа се отваря по 1000 пъти на ден. Опитва някаква конекция с една от пощите gmail и само се показва на екрана. Влудява ме.

faire

Ужасно е, да. Затова спрях да ползвам стоковия мейл. Минах на Airmail, но наскоро го направиха за иОС с абонамент и им теглих една. Сега ползвам Spark (безплатен) и е идеален на всяко устройство (с изключение може би на часовника, защото там често не зарежда пълните мейли). Единствен недостатък му е, че за момента не работи с поп3 акаунти (като ABV). Писах им на съпорта, казаха че и други имат интерес за това, така че може да го добавят някога.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.